reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Love aaa dzisiaj TY ????
jak tam bo widze ze już długo Cie nie ma :D:D

Beata hmmm te mdlosci , a powiedz kiedy ostatnio miesiaczke mialas? jak minely 2 tyg to zrob test ":p:p hheheh


Skonczylam prasowanie :D:D

zostało się kilka ciuszków do poprania i skarpetki rajstopki itd... reczniczki i pieluchy tetrowe, material od fotelika może wypiorę i od bujaweczki :) no i to wszystko. jutro spakuje torby bo ciuszki gotowe :D dziś już sil nie mam, zresztą znowu zaczelo mnie skurczac :p dzizas ;/; czemuja do samego porodu musze się ze skurczami kilka tyg meczyc ?

wogle jakos dziś apetytu nie mam caly dzień;/;/ sniadanie dopiero kolo 13 jadlam, obiadu nawet polowy nie zjadłam.. ale chociaż owoce pojadłam..
 
i pomyslec ze tylko chwile mnie nei bylo a tu taka akcja!!!

Love melduj jak idzie? Bo wy z Anney to razem miałyście rodzic a nie na zmane!!!!
 
Amor mi mowili ze jak nic wiecej sie nie dzieje to nic mam z tym nie robić Eh.. Najgorzej ze teraz juz wszystko jest wysoko przy żebrach i jak twardnieje to mi sie taka "gula" robi i mnie moment prostuje :/

Lenia to i ja dzis miałam.. Obiecałam mojemu ze w domu posprzątać, obiad miałam jakos dobry gotować i wogole i co.. I lenie sie w domu, byłam tylko w sklepie po torbę i leniu****e :D oczywiście jak moj zadzwonił to mowię ze na spacerze jestem obok domu w parku bo by mnie przeswiecil ze do sklepu dymałam autostrada 35 min :D no ale co ja poradzę ze najbliższy sklep jest az tam :D

Loveboiled moje super ekstra bluzki ciążowe tez juz pomału brzuch odkrywają a miało byc tak pięknie i nagumeczce sa i co i *upa ! Musiałam kupić ze trzy większe zeby jakos funkcjonować poza domem :D

Kasietta czyli widzę ze sie dzieje :) ale chyba juz widać światło w tunelu z mieszkaniem ? Mam nadzieje, oszczędzaj sie kochana imię przemęczaj.. Ja teraz nawet sprzątać musze na raty bo nie daje rady.. Nie to co wcześniej ze w sb w kilka godzin sie dom ogarnęło oj nie nie nie :D

Lunera no ręcznik ręcznikiem a radzić sobie trzeba :D bo nigdy nie wiadomo ile pęcherz wytrzyma haha

Borysiatko odpoczywaj i noc sie nie martw. Na pewno sie tobą zaopiekują. Mysle o tobie i trzymam kciuki za was oboje [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Akuku skończyłaś prasowanie? Gratulejszyn !!! Zostałaś bohaterem w swoim domu :D jeju nawet nie chce myślec kiedy ja zacznę AAAAA.... :D

Anney robi sie az za ciekawie:) znowu dzis będziecie pol nocy skrobać? Moj wczoraj wieczór sie juz drze na mnie ze cały wieczór zamiast z nim pogadać to w telefon patrze :D no ale on nie czuje tych emocji :p

Love MELDUJ MELDUJ !! [emoji33][emoji33][emoji33]

OMG CO TU SIE DZIEJE ! Dziewczyny to co ja w sierpniu sama tylko będę z brzuchem chodzić jak mam termin na sam koniec ? Bo wy to jak łańcuszkiem zaczynacie jedna po drugiej [emoji15][emoji15][emoji15][emoji15]
 
Beata, na twoim miejscu poczekałabym z testem parę dni, panują teraz wirusy. No chyba, że okres ci się spóźnia :p
Oj, Bunia już jest dobrze, jak zrobią kuchnię w środę i meble skręcimy to kamień z serca spadnie. Co prawda, jeszcze budynek nie jest odebrany i aktu własności nie ma, ale ponoć do końca lipca formalności mają być załatwione.

Love, poczekaj jeszcze chwile z tym porodem, co wy się tak śpieszycie??

Borysiatko, dobrze, że sytuacja opanowana.

Kurcze, mam mocno opuchniętą prawą rękę, lewa i stopy jeszcze są ok, ale w prawej to stawy przy zginaniu bolą. Może jakoś ją ucisnęłam śpiąc na prawym boku?

No dobra, może zasnę... trzymajcie się w dwupakach!
 
Aha i Akuku, mama jest nieoceniona, co prawda obie na siebie gadałyśmy, że nie powinniśmy po drabinie chodzić. Mama jest po bardzo poważnym złamaniu nogi i nie jest w 100% sprawna, a ja to wiadomo:p Ale serio, z nią to zajęło 3,5h, bez niej nie wiem do której bym robiła...
 
reklama
Do góry