reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lucere, ja mam jutro wizytę. Mam nadzieję, że tylko kontrola, jakoś w 6 miesiącu miałam robiony jeden ząb i właśnie w lipcu miałam się jeszcze pokazać.
U nas dzisiaj cały dzień gorąco było, nawet jak popadało, ale teraz jak na taras wyszłam posiedzieć to polarek musiałam założyć. Miła odmiana:p ale póki co, niech jeszcze trochę pogrzeje :)
 
reklama
Sann trzymamy kciukasy żeby mała szybko wyzdrowiała :)

U nas teraz też chłodniej ale znacznie przyjemniej, ja jeszcze walczyłam z prasowaniem ale nie dla dzidziusia tylko takim zwyczajnym :) więc dobrze, że jest czym oddychać bo upał i gorące żelazko to kiepskie połączenie.

Lecę na małą kąpiel do wanny xD
 
Moze zachlysnela sie wodami plodowymi ? Albo zle odessali czy cos ?

Jabpowinnam sie zabrac za prasowanie ale nue chce mi sie ;/ moze jutro z rana...bobjutro szafy z ikei maja przyjsc haha.

Wogle mam takiego lenia ze ojej. Tzn porobilam troche segregacji w ciuchach starszakow.. ale moglabym popoasowac a tu soe zmusic nie moge ;/
 
Mialyscie może drętwienie? Bo najpierw przed oczami miałam plany, że nie byłam w stanie nic napisać, bo ledwo widziało, potem zdretwiala mi cala prawa strona, potem sama ręka, a teraz twarz, co prawda już mi przechodzi, ale się martwię troszke. Jak nie minie albo się powtórzy, to pojadę do szpitala
 
też pomyślałam jak Akuku że może się zachłysnęła wodami. Grunt że jest pod opieką. Sann a jesteś w Mikołowie czy w Katowicach z maleńką?
 
Lidia ja tak nie mialam z dretwieniami.

Sann zdrowka dla Lenki :)

A ja mam znowu skurcze. I sa coraz silniejsze juz bie tylko dyskomfort tylko musze sobie pooddychac by sobie ulzyc.

Mysle ze pieknie mnie beda skurcze meczyc przez najblizsze tygodnie.
 
Sann zdrówka dla malutkiej!!!

Lidia ja mam takie objawy przy migrenie, której na szczęście w ciąży nie miewam, ale obserwuj się.

Powiem Wam, że i mi ostatnio coraz częściej brzuch twardnieje, w sumie to jak tylko coś porobię albo pochodzę i wieczorami jak już się kładę....Śmieję się, że jak będę chciała rodzić to zrobię kilka przysiadów, skłonów, rundkę wokół domu i mogę się ładować do auta i na porodówkę. Do tego mnie wypryszczyło jak na miesiączkę i mam bardziej wodnistą i obfitszą wydzielinę.... ehh coraz bliżej ewidentnie. Chciałabym żeby ze 2 tyg posiedziała glizda w brzuchu jeszcze albo chociaż tydzień, bo moja siostra przyjeżdża i jeszcze z koleżankami się chciałam spotkać.
A mąż się na szczęście nie obraził na mnie :-D kochany jest i tyle.
 
Ostatnia edycja:
a ja dzisiaj sie wyturlałam z Mężem, Mamą, siostrą i Polą w brzuszku na zwiedzanie Pałacu w Rogalinie :D a teraz zdycham :D przyznaje, ze patrzylam na zabytkowe krzesła z wielką chęcia żeby na nich usiasc, hahah :D


co do puchniecięia to mi lekko puchną tylko palce i stopy


ruda85 - no pieknie :D my nasza druga rocznice slubu juz z Polą będziemy obchodzić 31 sierpnia :D


Sann - jejuś, gratulacje! <3
 
Ja tez mam ostatnio częstsze twardnienia..
I duzo mam takich ze np jedna strona bezucha sie stawia prawa tak jakby dziecko tam było tak to wyglada a lewa strona jest miękka..
 
reklama
Akuku! Aaaaaaaaaaaaaaa [emoji12][emoji12][emoji12][emoji317][emoji317][emoji317][emoji317][emoji322][emoji322][emoji322][emoji322][emoji322] ty jeszcze siedź w dwupaku chociaż 3tyhidnie
 
Do góry