reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Anney mam taki zamiar ;) dla tego tlumaczr malej ze ma sie nie wyglupiac hahaha ;)

Dzis dostalam jeszcze ciuszki tiny baby i kilka wiekszych i musze jeszcze to poprac :)

Moze w weekend uda mi sie juz wiekszosc ogarnac..m bedzie mial wolne ;) mam zmaiar wszystko w szafach poukladac ..potovic pozadki dokladne.. dopakowac tprny a jak starczy czasu to zrobic pozadek w dokumentach ;)
 
Dużo zdrówka dla Lenki![emoji8][emoji8][emoji8]
Lucere ja też powinnam się zapisać do dentysty bo mam wrażenie że mi jedna plomba wypadła. No i byłam na samym początku ciąży więc lepiej sprawdzić jak ciąża wpływa na moje zęby.
Magdus ja też planuję generalne porządki przed porodem. Musi być na błysk![emoji108]
Akuku krzyżuj nogi bo wiesz... Zakłady już są i w ogóle [emoji12]
 
Dziewczyny napiszecie mi jak to jest z tym l4 pielęgnacyjnym dla m po porodzie?
Kurcze nie mieszczę się w jedną torbę :-/ Najwięcej miejsca zajmują pieluchy i podkłady, ale to muszę mieć...
 
Pytanie dla mam z uk czy któraś z was bedzie starać sie o paszport brytyjski dla malucha ??? Pytam bo dzis mojej znajomej nie akceptowali aplikacji bo nie ma home office a na jakimś forum czytałam ze jak sie zmieniło prace to trzeba sie przerejestrować u nich tez ?? Ma któraś z was jakieś informacje na ten temat ??
 
Mozesz mi powiedzieć jakie dokumenty musieliście dołączyć ? Czy to prawda ze oprócz p60z przed 5 lat trzeba dołączyć rownież wszytskie pay slipy z 5 lat wstecz?
 
reklama
Do góry