reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Little me zgrabnosc ruchów haha skąd ja to znam.. Przy zmianie pozycji to sie zasapac idzie haha :D a z tym sikaniem to przed idę specjalnie nawet ze dwa razy a i tak w trakcie musze szybko lecieć Eh..

Lidia wlasnie jutro mam wizytę wiec powiem.. Zwłaszcza ze ta opuchlizna ze stop nie schodzi wcale i to mnie martwi.. Ze swędzeniem bardziej bym zwaliła na te komary bo to sie wczoraj zaczęło jak sie krostki pojawiły po ukąszeniach, a po za tym nie mam swędzenia nigdzie ani na rękach ani brzuchu.. Ale i tak zapytam na pewno bo nigdy nie wiadomo :)

Zuzzi było gorąco ale hektolitry wody i czułam sie swietnie:) mimo ze czlapalam jak słoń.. Jak wrocilam do domu wczoraj to od razu do basenu wskoczyłam na godzinę sie wymoczyć :)
 
reklama
Umieram że zmęczenia. Pasowałam wszystko dzisiaj di przeprowadzki w kartony bo jutro przyjeżdżają po to. Wyszło jakieś 10 kartonów plus kosz dla Małego więc nie tak źle, ale sił już nie mam :)
 
Dziękuję Wam kochane :* jestem dobrej myśli inaczej nie wiem do czego będzie dążyło to małżeństwo poza rozwodem...związek bez bliskości to nie związek i jak dla mnie może nie istnieć także dam mu jeszcze chwilę na ogarnięcie się ;)
 
Nie Mówcie o nieGrabnosci hahaha bo ja jestem teraz jak słoń w składzie porcelany ;) moi chłopcy pękają ze śmiechu [emoji12]
 
Magdus kochana mozna jesc makrele ja sie zajadam od poczatku ciazy. Nie wskazany jest losos wedzony. Makrele zreszta zalecala mi jesc moja diabetolog i gin od poczatku ciazy zwlaszcza na ostatni posilek ze wzgledu na cukrzyce. Takze smialo mozesz jesc, smacznego :-)
 
Łosoś podobno pod żadną postacią nie jest wskazany i to nie tylko dla ciężarnych.
M.in. tutaj można poczytać o toksynach w tej rybie: m.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jesz/toksyny-w-lososiu-hodowlanym-sa-szkodliwe-dla-zdrowia_41630.html

Ja tam bardzo bym chciała jeść ryby tylko że nie bardzo przepadam dlatego przydałby się ktoś kto dobrze je przyrządzi ;)
 
reklama
Do góry