reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Cinamona - no właśnie trochę się ciesze że nie mam klimy bo dużo łatwiej wtedy o przeziębienie i inne takie.. Ale basen tez mamy pod oknem na szczęście i daje dużo ulgi.. A moja mała uwielbia tam chodzić.

A córcia bez problemu przetrwała te 3h bez mamy :-) ja pewnie trochę gorzej ale i tak to sukces. Nawet się za nią stesknilam.

Słuchajcie, a można się kąpać w basenie do końca ciąży? Bo słyszałam opinie że po 37 tyg nie..
 
reklama
Evelinkua zrob zdjecie i pokaz nam bo sama ciekawa jestem jak wygląda 5 stopek wystających z brzucha :D:D haha

wszystkie ciuszki malej ladnie wyschly, choć na raz mi nie starczylo linek na dworze i klamerek hahaha :D musiałam poczekać az czesc wyschnie by bluzeczki podowieszac :D
jejkuuuu ile tego...i ja to mam wszystko prasowac tak ? hahah :D

m skrecil szafe dla malej wiec w sumie mam już gdzie odkladac..ale mam tyle innych rzeczy do roboty ze nie ogarniam :(

Czekam az starszaki usna i tez ide spac bo już zasypiałam usypiając Emilka.

u nas dziś było 30 st ! taki skok temperatury z 13 na 30 to trochę jest... jednak nie dla mnie upaly wiec ja proszę o temp 20 st :) hehe

mala się wierci caly dzien. skurcze tez sa ale zadziej niż wczoraj na szczęście.

ciekawe kiedy ta ikea dowiezie nam szafy eh.. gdyby nie te opóźnienia to już wszystko bym miała zrobione a tak to siedzimy z syfem w domu :(

miłego wieczoru i dobranoc :) oby dzisiejsza noc była lepsza..
 
Lucere ja chodzialm w poprzedniej ciazy na zajecia na basenie dla ciezarnych i babka ktora jej prowadzila mowila ze tak do 38 tyg mozna. W sumie pozniej tez mozna ale chodzi o to ze jakby ci wody w wodzie odeszly to moglabys nie zdac sobie z tego sprawy. Ale jak bedzie tak goraco caly czas to ja na chwile do basenu bede wskakiwac, co mi tam.
 
podjeta ale zmieniona! sprzedajemy pol blizniaka i kupujemy domek osobno. takze beda zawirowania przed porodem. ale zawsze na swoim. :)

a stopy to mi tak spuchly..
 
Widzę upały zaczynaja doskwierać..
U nas tez w tym tyg dogrzewa.. Tutaj wystarczy 24-25 stopni i juz taki skwar ze nie ma czym oddychać czasem.. A jak cieplej to juz wogole najlepiej w klimie siedzieć.. Ale u nas klima to mus w kazdym domu bo tu budują inaczej domy i bez klimy to nie wysiedzisz.. A jaka przyjemność taki chłód, niby kilka stopni ale różnice czuc mega :)
Ja dzis bez zgagi uff tylko z dwa razy poczułam delikatnie wiec luz, ale stopy moje od rana opuchnięte i nie schodzi nic.. Normalnie słoń mi nogi podmienił :D przeważnie po jakimś czasie przechodzi a dzis to jakas masakra..

My tez mamy basen :) znaczy hot tuba.. W tym roku to chyba z raz wchodziłam do wody a tak to jak chce to moj swoich durnych kolegów zaprosi i mnie wkurzają i Eh.. Ale dzis po pracy przez te stopy to od rana marze zeby w tej wodzie posiedzieć.. Ale nie wiem jak z temp bo przykryte jest i czy nie bedzie za chłodna.. I tez w strój sie nie mieszczę ale co tam.. Jakas koszulkę założę i git, po za tym u siebie jestem wiec co komu do tego :p takE wracam do domu, szybki jakos obiadek zrobię i sie zamocze taki mam plan :)
 
reklama
Lunera ale czasem masz wodę tylko z domu wyjsć za drzwi a albo nie masz kiedy bo jak wejść to juz wejść.. Albo woda za chłodna, albo trzeba ja zmienić bo śmierdzi Eh..
 
Do góry