reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Olka to super, że same dobre wieści. Jeszcze musisz troszkę wytrzymać, nabrać sił, bo jak będą w domu to pewnie na nic nie będzie czasu ;)

Przez ostatnie parę dni czuje słabe ruchy Milenki, nie możliwe żeby miała za mało miejsca bo w ciągu ostatniego tygodnia urósł mi bardzo brzuch, a jak na złość mój gin jest na urlopie do końca czerwca. I nie wiem czy się martwić, bo ruchy są, ale słabe i rzadsze.
 
reklama
Lidia u mnie tak samo Michas tez leniwy sie zrobil. To chyba taki juz etap. Czytalam ze dzieci ciagle spia i ruchy juz nie beda takie jak wczesniej. Jak bardzo Cie to martwi to jedz na IP lub idz do innego lekarza. Ja jak za dlugo cicho siedzi i nie reaguaje na zaczepki to jeszcze wyciagam dopler.

Olka ciesze sie ze dziewczynki rosna i ze z nimi wszystko dobrze. Jeszcze troche kochana i bedziecie wszystkie w domku. Kciuki mocno zacisniete.
 
U mnie wręcz przeciwnie. Mały do chwilę się przeciaga i stało się tu już bardziej bolesne niż wcześniej. Ale może dlatego że tak się ułożyl wygodnis :) ciekawe kiedy odwroci się główka w dół :)
 
Ola dla Toli to tez ciezka sytuacja i tak naprawde dobra decyzje podjelas. Dziewczynki sa pod dobra opieka- i ty jestes tam codziennie. Trzymam kciuki by szybko do domku wyszly.

M dzis przykrecal nowości lazienkowe- ja juz posprzatalam i zadowolona jestem.

Jutro przyjdzie reszta z ikei bez jednej czesci od zestawu do salonu wiec z tym trzeba bedzie czekac do piatku.

Okazalo sie ze sie pomylilam i chlopcy jeszcze przyszly tydzien do szkoly chodza wiec moze ja sie wyrobie juz z torbami i prasowaniem ciuszkow malej ;) wtedy bylabym już spokojniejsza zostajac z nimi w wakacje ;)

Co do ruchow to moja mala znowu w innej pozycji bo hmm jakby kregoslup z lewej strony ale czy glowa na dole czy gorze to juz nie wiem. Wizyte u poloznej mam za tydzien w piatek i wtedy moze ona wymaca ale i tak bede naciskac na usg bo nie ufam im w 100%
Porody moje mialy trwac duuzo dluzej wg poliznych a bylo inaczej..wiec...
 
Olka super że dziewczyny się dobrze czują! [emoji4] Podjęłaś dobrą decyzję. Całusy od ciotki!

Akuku trzymam kciuki żeby wszystko udało się szybko i sprawnie skręcić. Ja bardzo lubię takie zmiany.

Właśnie wróciłam po trzech dniach u mamy w związku z malowaniem sypialni. Z mamą oczywiście były starcia więc bardzo tęskniłam za mężem i domem. Mąż mówił mi przez telefon że szykuje jakąś niespodziankę ale nie chciał nawet uchylić rąbka tajemnicy łobuz jeden![emoji16] Weszliśmy do domu, obejrzałam pomalowaną sypialnię i zabrałam się za rozpakowywanie zakupów. Mąż do mnie że jeszcze trochę ogarnął na balkonie. No to bardzo się od razu ucieszyłam bo od daaawna wstyd tam było kogoś na fajka wypuścić! Dwa rowery, cztery state opony i kartony których nie wywaliliśmy odkąd przywieźliśmy z Ikei meble do salonu (ok 2 miesiące). Brud syf i malaria. Wstyd jednym słowem. No i wyglądam na ten balkon i szok (za słabe słowo)!!! Normalnie jak nie nasz!! Mało się nie zsikałam ze szczęścia i prawie męża udusiłam tak ściskałam! A oto dlaczego :
ImageUploadedByForum BabyBoom1435001375.326192.jpg
Kto nie był i nie widział jak to wyglądało kilka dni temu pomyśli pewnie że żaden wyczyn. Dla mnie mąż jest bohaterem domu i wymyśla i robi najlepsze niespodzianki na świecie!![emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1435001375.326192.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1435001375.326192.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 61
Olka [emoji173]️ jestescie bardzo dzielne [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Dobra decyzje podjelas. Oby ten czas czekania na wyjście so domu minął wam szybko.
Ściskam was mocno!!!!



Akuku, zdjęcia!!!
 
Olka ciesze sie ze dziewczynki dobrze sie czuja i ze na niedługo juz wszyscy razem będziecie sie cieszyć soba w domku :)

Zuzzi balkon wyglada fajowo :) teraz to tylko siedzieć w ty fotelu i sie relaksować i mezus skarb :)
 
Zuzzi balkon super zrobiony, szacun dla meza, super niespodzianka. Daj znac jak ta wykladzionotrawa sie spisuje bo tez sie nad taka zastanawiam od roku kiedy to robili ocieplenie bloku i rozwalili nam kafelki na balkonie. Co prawda byly stare ale jeszcze sie nadawały. Niestety nie nasze mieszkanie wiec tez nie chcemy jakos inwestowac za duzo pieniazkow wiec dlatego myslalam o tej trawkowej wykladzinie.
 
reklama
Do góry