reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hahaha blerka co ty mówisz haha
Najlepiej usiądź i udawaj cierpietnice.chryste co sie z ludźmi dzieje.
Nie ma czegoś takiego jak nie wypada! Ludziom brak spontaniczności i naturalności. Nie znosE tego.
Uwielbiam patrzeć na spontanicznych ludzi, nawet jeśli psoca i sa pozytywnymi szkodnikami, ale przynajmniej z charakterem ;) (nie mylić z krzywdzącymi) aniżeli na takie 'tak naturalnie,., oczywiscie' wiecznie nadąsane matrony myślące, ze sa urodzonymi arystokratami bez zamku!

Wrrrrrrrrrr

Tańcz i skacz póki możesz (swoją droga podziwiam cię, bo ja juz bym miała kałuże w kaloszAch hahaha)
A muzyka jest cudowna!
 
reklama
Cinamona, twoje zdjęcie utwierdza mnie w przekonaniu, ze jesteśmy wielominszczesciarami, ze możemy nosić takie cuda.
Kobiety w ciąży sa absolutnie piękne (a jeszcze jak maja takie nogi jak ty [emoji7][emoji7])
 
Beata,

Nie mam pojęcia czy to rozstępy, jak dla mnie bardziej jakieś przebarwienia takie ciemniejsze plamy niż rozstępy. Póki co przynajmniej na takie nie wyglądają :D
Nie przeszkadzają mi w ogóle po prostu się zdziwił a m jak je w lustrze zobaczyłam :D
 
Natka też lubię park linowy. Byłam 2 lata temu w Poznaniu na Malcie i było czadowo.

Akuku gratuluję zakupów! Ja zawsze strasznie się jaram takimi zmianami w domu. Już nie mogę się doczekać aż dokończę wystrój naszego! [emoji7]

Zanetaanna trzymam kciuki!&&&&

Bunia może jeszcze się przekonasz do koloru?

Cinamona zazdroszczę plażowania![emoji7]

Blerka niezły tekst usłyszałaś... Żenada!
 
Panikara ja szukałam jakiegoś forum o porodach w tym szpitalu ale wlasnie nic nie znalazłam.. Wiem tylko ze w sali z dzieckiem sie jest cały czas (jak nic sie nie dzieje) ale nic wiecej..

Anney tez mysle o jakichś sposobach na to.. Nasza sypialnia jest na tej samej ścianie (ta co przenosiliśmy) i tez jest ciemno.. Obok mamy salon ale juz okno od innej strony i różnica jest mega.. A mojemu ze zostało ciut farby to malnal tym kolorem jedna ścianę w salonie (za tv) i kolor jest ładny w pełnym świetle a taki przyciemniony pokój i ten kolor to "jaskinia" :D

Cinamona no wlasnie w ulotce były tylko numery telefonów wiec moze faktycznie jutro zadzwonię bo mnie ciekawość zżera niezmiernie :) i plazy zazdroszczę.. Ja mam daleko :/ wygrzewaj sie wygrzewaj :)

Foty dam ale jak poustawiamy i łóżeczko złożymy.. Bo moj sie tak zabiera za kończenie ze śmiech na sali co chwile cos innego do roboty :p

A szpital tez chce zobaczyć z tego względu ze w us wogole nie wiem jak szpitale wyglądają :D i czysta ciekawość.. A o porodówkach przecież tyle sie mówi wiec tym bardziej mnie to ciekawi..

U nas dzis tez gorac wiec siedzę sobie na tarasie :) poki jeszcze nie umieram z zaduchu... I zaraz sie zbieram na zakupy bo owoce wszystkie wyjadlam :) a na arbuza mam smaka juz chyba od trzech dni mnie meczy :D
 
Ejjjjjj zjadłabym sobie arbuza!! Tak! Zjem dziś arbuza :D. Tylko mój kochany musi z biegania wrócić, a już go z 2 godziny nie ma...maniak!! ;)
 
reklama
Do góry