reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dziękuję Lunera za odpowiedz :-) Właśnie jestem przy karmieniu i z deka mnie przeraża to ustawienie dziecka. I tak w praniu wszystko wyjdzie. Dziś byłam w empiku i prawie kupiłam jej kolejna książkę, coś o karmieniu, usypianiu. Trzy coś tam, ale ponieważ jeszcze tej nie skończyłam to dopuścilam.

Werci a może ja jutro pomierze swoją szarą elegancką ciazowke i gdyby Ci pasowała to mogę Ci ja pożyczyć.
 
reklama
hej :)

ja na chwilke bo jakos ostatnio umeczona jestem i nawet mi się pisać nie chce..

rozmawiałam z Anney na fb i kazala was pozdrowić :)
biedna spuchla w pl, jutro wracają i zapewne się odezwie :)

co doo glukometru to ja mam glukometr z pl i tu chyba nie ma takiego... ajj już mnie to wkurza.. wymienie baterie bo w sumie nie wiem kiedy/czy tesciowa je kiedyś wymieniala.

my w weekend jedziemy do edi. musimy odwiedzić ikee i przy okazji dzieci weźmiemy do oceanarium.

Emilek po tej jelitowce nadal jakiś nie Emilkowy :( slabo je i taki osowialy caly czas się tuli... walczy widze z choroba bo jakiś katarek się pojawil.

wczoraj i dziś w dzień spal 3 godziny.. gdzien on zwykle 1,5 max 2 godzinki w dzien.

mala mi się jakos obrocila bo znowu inaczej ruchy czuje, ale nie wiem czy glowa w dol bo to nie sa te ruchy co były jak była glowa w dol..ahh

love kurcze wspolczuje Ci tych boli :( może pas ciążowy by Ci pomogl ?

co do torby do szpitala to hmm, ja tez nie mam spakowanej... miałam zamiar spakować do 30 tc i kicha wyszla... bo w sumie to jest najważniejsze jak ciuszków nie popiore to m wypierze i przyniesie poprasowane te na wyjście do szpitala.. ale mogłabym chociaż torbe dla mnie i dla malej spakować :D
na razie tylko lieste zrobiłam. może jutro się przejde kupie koszule... nad szlafrokiem się zastanawiam bo ja nie używam ogolnie wiec nie mam.. z emilkiem nie brałam ale w końcu by się przydal.. tylko ze teraz lato i pewnie i tak nie uzyje...ah sama nie wiem :)

dobra kochane, przepraszam ze nie odpisze każdej z was- wszytsko przeczytałam już wcześniej ale nie pamiętam co komu. miłego wieczoru.
 
Ja teraz staram sie pod chodzic of tych wszystkich zalecen zdroworozsadkowo. Jak czuje, ze ma sens to wdrazam a jak nie to nie ma co sie meczyc, siebie i dziecka. Takie 'tresowanie' nie moze dlugofalowo miec dobrych skutkow...

Ale podzial maluchow na typy i podpowiedzi na co reaguja moze bc pomocne na poczatku.

Akuku, masz prawo nie pamietac :-)
 
Leze od 2 godz i usiluje zasnac.. a rano sie zwlec z lozka noe potrafię. .eh
Nie wygodnie mi i nala kopie non stop. Moglaby zasnac na chwile chociaz..
 
Witaj w klubie akuku. Próbuję zasnąć od dłuższego czasu ale mały daje taki popis z e mogłabym to nagrać to widać każda jego część ciała :)
 
reklama
No w końcu udało mi się zebrać do napisania. Ostatnio taki z*******l mam, że to szok. Choroba już przechodzi, wczoraj skończyłam brać antybiotyk i nospe, a została tylko luteina. Wczoraj byłam u gin, szyjka krotka albo się skrocila o 3 mm odkad wyszłam ze szpitala albo błąd pomiarowy, zakaz chodzenia,całyczas lleżenie na boku, a ja jestem z tych co nie mogą wysiedziec, więc kiepsko. Jeszcze w piątek zaczęły swedziec mnie dłonie i stopy, myślałam, ze to przez rumianek, ale gin dała mi skierowanie na pobranie krwi, więc dzisiaj lecę, żeby wykluczyć albo potwierdzić cholestaze ciążowa oby to nie to bp znowu będę leżeć w szpitalu. Ogólnie zauważyłam, że zawsze coś musi mi się przytrafic. Niech mały posiedzi jeszcze 3 tygodnie przynajmniej, to będzie wtedy 36 tydzień. Czekam do lipca, to będę miała czas troszkę odpocząć i wszystko przyszykowac, więc leżenie w szpitalu nie będzie mi na rękę.


Jeśli chodzi o sukienki zobacz w h&m, bo są takie liczniejsze i naprawdę ładne ;)


Ola no zobacz jaka piękna dziewczynka i nikt by nie powiedział, że urodzona w 32tyg.
 
Do góry