reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Anney a no widzisz, a więc to ten nasz PL klimat nas tak nadmu****e :p

Cieszę sie,że Józio już wie co mu jest, teraz pora na leczenie :)


EDIT: . nie wiem dlaczego system wygwiazdkował mi część słowa :D
 
Cześć dziewczyny

Mnie miednica straszliwie boli - ale to podobno norma... Generalnie prawie nie śpie wiec jestem wykończona... Wczoraj odebraliśmy klucze do nowego domku pomierzyliśmy pokoik dzieciaków i czas na mebelki - czekałam na ten moment od początku ciąży a teraz nie mam siły

Ja mam torbe spakowaną w wersi mini dla siebie (nie taka do porodu tylko zeby było milej zostac na obserwacji)
 
Anney tesknilam! :-) najważniejsze że już wiecie co mu jest. To najważniejsze. Najgorsza jest niewiedza..

Lili nasz system nad gorliwy i dba byśmy się nie zgorszyly przez część c*h*u*j*e w twoim wyrazie =)

Moją babcia ma dziś operację proszę o kciuki..:-(

Laski jeszcze jedno pytanie KREW PĘPOWINOWA? Czy którąś się decyduje? Przyznam się że coraz częściej o tym myślę. Nie wiem jak tu wygląda kwestia finansowa
 
Ostatnia edycja:
Hej babole

Ja zabiegana. W niedziele byli u nas znajomi na grilla wiec wesolo bylo.
Wczoraj sprzatalam chalupe bo popoludniu tescie przyjezdzali. Posiedza tydzien[emoji16] oby szybko zlecial.
A dzisiaj rano na pobraniu krwi bylam. Chyba juz ostatnie w tej ciazy, wydaje mi sie ze tak mowil lekarz.

Anney ciesze sie ze wiecie co jest Joziowi i ze to ten lepszy scenariusz.
A od czego tak spuchlas? Przez podroz?

Beata kciuki za babcie!!!

Ja torby nie mam jeszcze spakowanej[emoji16] jak tescie pojada za tydzien to chyba sie za to wezme. I ciuszki tez musze poprac ale to tez czekam az oni pojada.
 
Lidia odpoczywaj ile wlezie zebys nie musiala lezec w szpitalu.

Lidia druga gratuluję zakupu dzialki zawsze to krok do przodu do spelnienia marzen, zazdraszczam :-)

Werci dojechalas do tej diabetolog? Udalk sie naprawic auto?

Nutria pamietamy pamiętamy, dobrze ze juz na l4 bedziesz miala troszke czasu na odpoczynek przed pojawieniem sie malenstwa.

Beatko kciuki za babcie.

Anney kochana cudnie bylo sie z Toba spotkac chociaz zdecydowanie za krotko. Ciesze sie ze wiadomo co z Joziem, zdrowka dla niego. A Ty biedaku odpoczywaj coby opuchlizna szybko zeszla.

Lilija pamietam ze szpitala jak polozne mowily przy robionych ktg u dziewczyn na sali ze norma bjcia serduszka maluszka jest 110, 120 do 180.
 
reklama
Kruszka- będę wdzięczna za wymiary i zdjęcie ;) ps. Skąd dokładnie jesteś?

Do diabetologa nie dojechałem, auto zaraz jedziemy zawieźć do mechanika, ale coś z elektronika, bo mi się wspomaganie na zakrętach wyłączalo. Wróciłam po córkę do teściowej i wróciliśmy taksówką do domu, ale przy tym jeszcze zaliczyłam długi spacer, wiec biodra bolą niemiłosiernie.
A po mechaniku jedziemy z naszą Ala na casting ;) 3 lata mnie na to ludzie namawiali i w końcu jedziemy, zobaczymy czy coś z tego w ogóle będzie, hi hi.
 
Do góry