reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dzieki dziolszki :*
Panikara ojj Ciebie nie bylo z nami chyba od poczatku. Ja to dopiero tutaj sialam panike :-D:-D:-D Dziewczyny mialy duzo cierpliwosci do moich paranoi :-D:-D
Mi tez brzuch twardnieje :-( Wczoraj przez godzine byl sztywny... I dzis znow mnie zlapalo ale na chwile.
Cinamona, Akuku ale dzis aktywne jestescie :-) Dajcie troche energii :-)
 
reklama
Magdus kciuki zacisniete.

Akuku super ze glukometr udalo sie pozyczyc tylko paski niech ktos sprawdzi czy jeszcze wazne i niech Ci dokupia pare opakowan.
A zazdraszczam udanych zakupow w Pl tez sa rabaty w tesco i tez czasem dostaje do domu kupony od nich ale to takie symboliczne tylko.

Lilija wlasnie duzo wody tak jak Magdus pisze. Mnie czasem puchna nogi jak za dlugo chodze lub stoje ale wtedy sie klade albo nogi na puf i odpoczywam i mnie to narazie pomaga. A i spie juz od dawna z poduszka pod nogami.

Aneczka super, gratuluje udanej wycieczki i podziwiam za wytrwalosc :-)

Beatko wspolczuje nie wyspania mnie tak czasem kot denerwuje jak chce sie w dzien polozyc bo skacze wszedzie, szelesci i mnie co 5 minut wybudza.

Blerka probowalas z latarka przekonac Leona zeby sie przekrecil?
 
Blerka gratuluję karpia!! Też bardzo chciałabym pójść na ryby. Nigdy takiego giganta nie złowiłam. Szacun! [emoji106]

Magdus trzymam mocno & & & &

Kurde też bym mojego wsadziła do takiego symulatora! Może wreszcie by zrozumiał że jak się rozpycha w łóżku i zostawia mi 40 cm jak jestem w 3 trymestrze to jest średnio fajne [emoji6] Albo może zrozumiałby jak zbawienny jest masaż stóp którego nie chce mu się mi zrobić.
 
U jeszcze jedno! Jakby któraś potrzebowała poprawy humoru to kończę 30tc a przytyłam już 12,4 kg... Ostatnio waga się rozpędziła. Przez ostatni miesiąc jest 3,8 kg więcej...
 
Akuku moja mala juz gdy skonczyla dwa latka to nie śpi w dzień..także armagedon 24h :-)

Magdus jakoś dalysmy rade:-):-) a brzuchem się nie martw macica juz ma prawo ćwiczyć. Ja juz kilka razy mialam skurcze z bolami jak na okres a gin tez mowil ze wszystko w normie:-)

Lucalew a jak u was? Jak się czujesz?
 
Akuku, co wizyte mówiłam o tym lekarzowi, on uważał,ze to normalne. Mam wizytę w czwartek u innego więc powiem mu,że ma mi coś zapisać i koniec!

Akuku Twój M ma tak samo jak mój, gdy przykłada rękę do brzucha to mały przestaje kopać albo kopie o wiele mniej.

Zuzzi luuuz, ja też przytyłam 12 :D
 
reklama
Do góry