reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Okazalo sie ze tesciowa ma glukometr w pl ktorego nie uzywa narazie z paskami itd wiwc nie musze kupowac tylko pozycze od niej na czas ciazy ;)

Lidia ciesze sie ze u was lepiej ;) oby was jutro wypuscili a maly niech jeszcze podrosnie ;)

Bunia to faktycznie cieszyc sie z imprezy na ktorwj prawie nikogo nie znasz. My teraz na innym etapie jestesmy..cjcemy ciszy i spokoju i wygody a jie siedziec w gwarze.

Wspolczuje wam tych opuchlizn ja naszczescie nie mam..ale w poprzedniej ciazy na wakacjach tak mi spuchly ze sandalow nawet ubrac nie moglam i to takich co sie reguluje na rzep! Masakra .

Ewelonka to prawda.. a ja w pierwszej coazy jak z motorkiem w dupce popylalam za wszystkim ehh. Glupia bylam :p

Aaney ja nie mam sily na takie zabiegi haha. Tak wiec cellulit po kolana ! Haha. No nic jakos corka bedzie musiala ten pierwszy widok przetrwac ;p ale ja matka przywita haha.
 
A i sie ppchwale a co ;)
W uk w tesco co jakis czas dostaje sie kupony ktore nozna ppdwoic na dany dzial.. ja mialam 50f do podwojenia czyli 100f do wydania.. man tez karte znizkowa 10% off
Kupilismy dzieciom trampoline 10ft przeceniana z 200 na 119 - 10% - kupony i zaplacilam cale 7 funtow :D
Uwielbiam takie zakupy ;);)
 
Love no niby chceli ale Viki pytal czy kupie mu batman lego.. ah te dzieci powiedzialm ze jak sprzeda zabawki ktorymi sie nie bawi to soebie kupi.. wlasnie ogarniam ich pokoj z niuzywanych rzeczy i pieniazji trafiaja do ich skarbonek na pol.
 
Akuku dobrze ze sie z gluko uda pożyczyć :) przynajmniej tyle.. Co do tro spokoju to masz trochę racji.. Z jednej strony fajnie gdzieś pójść, muzyka, nawet zatańczyć by sie chciało.. Ale to nogi puchną, wszystko mnie drażni wiec nie mam humoru na imprezowanie s po za tym zamiast korzystać ze dziecka nie ma jeszcze na świecie to ja bym tylko w domu sie relaksowala.. Woec moj tym bardziej wkurzony bo nie chce sam wszędzie jeździć.. Ale co ja mu poradzę..

Anney i jak pomógł okład? U mnie cellulit na udach i tyłku to jakas masakra.. Teraz tyje to jeszcze bardziej widoczny brrr...

Akuku jeszcze doczytałam co do tej trampoliny.. Naprawde czasami te kupony i karty rabatowe to mozna niezłe okazje trafiać.. Ja to w us odkryłam i czasami az żal nieskorzystac z tych ofert..
 
Aaa i jeszcze jedno.. Dzis prawie cały dzien co jakis czas mi brzuch twardnieje.. Eh.. Wcześniej tak miałam raz na dzien co kilka dni wiec myślałam ze to ten braxtona hicks a dzis to mimo ze i tak prawie cały dzien leżałam bo mieliśmy lenia i nic nie chciało sie robić to co chwile drętwiał.. Co to moze byc?
Jutro i tak będę dzwonic do lekarza z tym zielonym upływem, (mimo ze dzisiaj nic sie nie pojawiło) wiec powiem i o tym..
 
Ja tak właśnie mam dość często ale u mnie to w wyniku zbyt dużego ruchu. Jak za dużo chodzę, lub za szybko. Jak mało pije tez. Flatego biorę magnez 2 tabl rano i 2 wieczorem. Poprawiło się trochę ale nadal mnie rąk łapie. Tu powiedzieli ze to normalne wiec poproś tu staram się uważac na siebie...
 
A z moimi plecami znowu gorzej. Wczoraj już było dobrze bo bolały tylko jak się schylałam. Na koniec dnia zaczęłam poprawiać po mężu porządki po malowaniu i ogarniać i od razu to samo [emoji19] A w sobotę ślub koleżanki!! No przecież nie mogę tak leżeć plackiem cały czas bezczynnie!

Akuku zazdroszczę takich okazji [emoji4] Fajnie że od małego uczysz chłopców zarządzania finansami [emoji16]
 
reklama
Czeeeeeść!

u mnie dziś chłodniej... uff... od razu lepiej się spało i nawet przeżyłam spojrzenie na siebie w lustrze ;)
Wczoraj byłam na rybach i złowiłam karpia 3 kilo :D tak się szarpał, ze gdyby nie pomoc męża to wylądowałabym w stawie!

Martwi mnie coraz bardziej ta cesarka... mam dwa szpitale do wyboru i ciągle nie wiem gdzie chcę rodzić... ech...

Akuku- bardzo udany zakup! :)

Miłego dnia Mamuśki!
 
Do góry