reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Evelinkua super zdjęcie a modelka piękna!!
Loveboiled widzisz. Jednak dobrze że pojechałaś! Cieszę się że to nic poważnego.
A ja właśnie wracam od mamy. Byłam też na wosku. Przeżyłam [emoji6] Odwiedziłam też Ziko aptekę (niby najtańsza) i jestem wściekła bo przepłaciłam np za podkłady poporodowe [emoji19]
 
reklama
Zuzzi moze oddaj jak masz okazje taniej kupić, bo po co przepłacać jak to mówią..

Olka z takim nastawieniem to chyba faktycznie tak bedzie hehe :)
 
Powiedzcie co sądzicie. Moja mama uparła się że trzeba kupić dla Juniora monitor oddechu. Wg mnie nie ma takiej konieczności bo uważam, że wystarczy poduszka klin. Z tego co wiem monitor jest zalecany wcześniakom i bliźniakom lub więcej.
 
Dziś dostałam kartkę od lekarza żeby się z nią zapoznać i 18 czerwca będziemy rozmawiać o porodzie itd.
Ale to zlecialo dopiero co się dowiedzieliśmy i ciąży a tu już rozmowa o rozwiązaniu :-).
Co do mojej infekcji wyniki lepsze od ostatnich, dostałam skierowanie na badanie Crp.
Według mojego lekarza widząc moja posture stwierdził że dzielnie znoszę ciążę i w dodatkowych kg mi do twarzy haha :-)
 
Zuzzi no chyba ze tak to faktycznie szkoda kasy na jeżdżenie..
Co do monitora to ja czytałam takie same zalecenia, nie kupuje, chyba ze w późniejszym czasie cos "wyjdzie" to przecież sklepy czy net istnieje zeby w razie "w" dokupić..

Sann oj leci leci:) dobrze ze wyniki lepsze. No kobieta w ciazy przecież promienieje, a tobie na pewno kg nie zaszkodzą :p

Ja to juz chodze jak słoń.. A kończę 27t.. Wczoraj z moim byliśmy kanapy oglądać bo chcemy w salonie pozmieniać trochę, i potem w sklepie.. To pozniej juz iść nie mogłam tak mnie w pachwinach bolało a nawet ciągnęło ze szlam jak pokraka dosłownie Eh... Nie mogłam do samochodu dotrzeć..
 
Zuzzi, ja osobiście nie planuję teraz kupować, chyba, że jak przyjdzie co do czego, w sensie Mała się urodzi to zeświruję totalnie. Moja kuzynka z kolei bardzo sobie chwali zakup, mówi, że inaczej co chwilę chodziłaby sprawdzać czy wszystko ok. Chociaż ona nie jest do końca normalna :p, uważa, że jej mama dobrze robi podając kotu, z którym widzą się nawet nie codziennie i który na dworze w życiu nie był, tabletkę na odrobaczanie co miesiąc...

A w ogóle, jeszcze 3 dni i wchodzę w 8 miesiąc ciąży! Szok!
 
reklama
Do góry