reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Nasze maluszki mają niestety dopiero 23 tygodnie ale ja powoli już nie daje rady najchętniej spędzam czas w sypialni dlatego zdjątka już teraz
 
love to super że nie wody a szpital to wcale nie az taka masakra ja testowałam w zeszły tyg przez pare dni i nie było aż tak że
 
'Love całe szczęście! Lepiej zostać u niech poobserwuja &&&

Zuzzi ja bym nie dała rady :-/

Właśnie dziś zupełnym przypadkiem w pokoju, który będzie dla juniora znalazłam książeczkę i nacinaniu krocza, zapomniałam ją kiedyś oddać szwagierce, więc sobie przeczytam a co.
Mój syn śpi już 3h, znowu w nocy będzie szalał?
Pogoda cieplutka a hm nie ma mojego rozmiaru jeansowych spodenek. Ponoć mają jeszcze przyjść...

I jeszcze dziś przyszedł olejek migdałowy. Niebawem zaczynam masowanie krocza :-/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja tez musze zaczac masowac. Ale ja chyba oliwa z oliwek bede uzywac. Poprzednio tez oliwa z oliwek sie masowalam

Love lepiej niech cie poobserwuja. A czesto masz twardnienia?
 
reklama
Kruszka cinamona a kiedy sie zaczniecie masowac? Ja przy pierwszym nie masowalam I mnie strasznie nacieli. Wiec teraz myslalam zeby sobie jedmal pomoc. Ale slyszalyscie o baloniku co sie go wklada tam I pompuje? Ponoc warto..
 
Do góry