reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
U nas zakazu brak, czasem się zdarza, ale rzadko, bo z tą jego złamaną nogą to właściwie ja się muszę męczyć, a wtedy nie mam za bardzo przyjemności. Niestety pogorszyło mi się libido i nawet w drugim trymestrze rewelacji nie było, może tylko nieco lepiej.

Dobrze wiedzieć o tym masażu krocza - poczytam sobie, chciałabym, żeby pomogło.

Z tym USG, to na pewno nie będę miała w 32-34 tygodniu, bo następna wizyta jest w 35. To ostatnie skierowanie, które miałam, to było na między 27 a 32 tygodniem i więcej nic nie przewidziano, skoro mała rośnie do tej pory prawidłowo i już jest główką w dół. Znalazłam coś takiego - tam właśnie jest USG 27-31 i potem dopiero po 40 tygodniu:
Badania w ciąży: kalendarz badań tydzień po tygodniu | mamazone.pl
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj z maluszkiem zaczęliśmy 32 tydzień. Na bezsenność nie moge narzekać, bo najchętniej bym spała 24h na dobe. Martwią mnie bóle pod brzuchem, ale mam nadzieje, ze to tylko wszystko sie rozciąga, bo czasem nie moge nawet zmienic pozycji spania i przy chodzeniu też zaczyna.
 
To ja też dołączam do Waszego grona wtórnych dziewic :-p
Było o paznokciach i goleniu bikini, ja to mam już problem z nogami - Jak sobie z tym radzicie?
Poleciała mi dziś krew z nosa, niby nic, ale mój M się chyba mocno wystraszył...Chciałam go w weekend wygonić na wyjazd historyczny, co by się trochę odstresował, ale teraz to się pewnie nie da...
A wiecie może jak to jest z tym masażem jak się szyjka skraca?
 
Ruda, ja dzisiaj głosiła nogi... no bo gorąco w końcu jest i jak wsiadłem do auta i zobaczyłam jak je ogolilam... to nie wiedziałam cy się zmian czy płakać.

Lidia - mnie też masakrycznie spojenie lonowe i kość ogniwa bolą, po całym dniu nie potrafię się przewrócić z boku na bok. Wczoraj do tego mnie mega klulo na samym dole, ale jak po siedziałam to przeszło.
 
Jestem wkur....na maksa- wlasnie sie dowiedzialam ze moj dzial HR wyliczyl ze dlatego ze jestem na zwolnieniu zdrowotnym przed porodem nalezy mi sie tylko 10 tyg macierzynskiego i 10 pazdziernika (!) mam wrocic do pracy !!!!! Nie wiem czy plakac czy sie smiac
 
reklama
No wlasnie! Zasrane NATO i reguly ustalane wedlug wlasnego widzimisie HR. Traktuja pracownikow gorzej niz wiekszosc firm a jak Ci sie nie podoba to szukaj pracy gdzie indziej... Az sie poplakalam- co ja zrobie z 2,5 miesiecznym dzieckiem jak pracujemy 9 godz dziennie plus obowiazkowy lunch
 
Do góry