reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dobry wieczór mamuśki :)
Witam się po dłuższej nieobecności:-) U mnie też ból głowy kilka dni męczy, ale bez tabletki się nie obejdzie bo jak nie zadziałam w porę to potem mam bardzo silne bóle migrenowe.
Kawkę sobie piję z ekspresu jedną dziennie i jedną rozpuszczalną, bo mam niskie ciśnienie i lekarz w pierwszej ciąży pozwolił więc myślę, że tutaj też nie będzie przeciwwskazań.
Widzę, że wątek ubraniowy się wywiązał :) ja mam spodnie po pierwszej ciąży ale muszę skrócić nogawki bo wtedy chodziłam na obcasie a teraz to raczej w balerinach pomykam. Ostatnio też trafiłam na spodnie z h&m w lumpeksie i kosztowały mnie całe 6 zł więc będą na zmianę. Mam jedne leginsy z panelem ale myślę żeby kupić jeszcze ze 2 pary żeby byly na zmianę bo wszystko inne w brzuszek ciśnie.
Miłosza rodziłam we wrześniu więc podobnie jak teraz to mogę Wam z czystym sumieniem powiedzieć że sukienki na lato są najwygodniejsze. Miałam też jedne spodenki za kolano z szeroka gumą ale nie ciążowe i świetnie dawały radę ale wydałam je i teraz żałuje, bo będę sobie musiała coś podobnego kupić.
Mój młody kopie już w brzuchol na maxa że momentami podskakuje :D wcześniej jakoś w jednym miejscu kopał a teraz fika po całym brzuchu.
Też mam kłopoty ze spaniem... ide spać a po półtorej godzinie budzę się wyspana. Jak na złość to codziennie budzę się 7.30 jak w zegarku, nawet w weekend ta godzina mnie prześladuje :-D
 
reklama
Ja tez sie mieszcze w spodnie jeszcze- ale bluzki to mam juz lekko przykrotkawe- zamowilam sobie jedynie ciazowa spodnice jeansowa- tutaj juz teraz jest cieplo- w czwartek bylo 30 stopni w cieniu...
 
Jogobelka ja też nie widziałam dzisiaj suwakow pewnie znowu coś im na stronie suwakowo rypnelo. Już mnie oni wkurzaja i chyba ich zmienię na innych. ..
A właśnie dwie sukieneczki sobie licytuje i bluzke dla mamy karmiacej:-)
Jeszcze staniki musze kupic bo cyce juz wypadają i w końcu je zgubie:-D
Kurcze majowki się juz rozpakowuja. Jej jak ten czas leci
 
Oj ja tez musze cyckonosz porzadny kupic tylko ze te ceny mnie przerazaja. W sklepach stacjonarnych same bez usztywnianych misek a w necie nie kupowałam biustonosza tym bardziej teraz kiedy trudno wyczuc jaki rozmiar
 
reklama
ja taki miałam na czas karmienia z emilkiem i jeszcze mam 2 inne z tej firmy ale ten był najwygodniejszy ale już go znosiłam..tzn wyszedł mi drut i w sumie tyle :)
mogłam go wszyc al. enie miałam potrzeby bo już skonczylam karmic :) ale naprawdę był prany i noszony na okraglo :)

Caffe Latte 75C Alles Mama biustonosz do karmienia (5268288048) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.teraz sobie ze 2 -3 takie kupie, ale musze znaleźć tej firmy jakiś bialy bo w niektórych bluzkach przebijal :)

a wiecie jak dobierać biustonosz ?
o ile dobrze pamiętam to jak się ma np. 85 pod biustem mierzone ciasno to odjąć 10 cm i zamawiac 75 i rozmiar miseczki. wiem ze na necie można znaleźć kalkulator do wybrania dobrego biustonoszu :)


a tu macie więcej tej firmy :) Alles mama
Alles mama - Biustonosze - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry