reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Buniu sa na pewno gorsze " grzechy" niz mala kawa co jakis czas- ja tez od czasu do czasu robie sobie slaba kawe z duza iloscia mleka
 
reklama
Amawell jak wypiłam to czuje sie jeszcze gorzej tzn cały czas bym pila a smakowalaaaa jak nigdy :)
Ale byłam "na sklepach" i kupiłam małemu pare rzeczy.. Eh :D jak będę miała jutro chwile to wrzucę na wyprawkowy z jak nie to na tygodniu gdzieś.. :)
 
Martuszka wracaj do zdrowia [emoji8]
Bunia ja też ostatnio sobie pozwoliłam na kawę. Jest jakaś norma dobowa (nie pamiętam ile) ale ja na razie skusiłam się tylko 2 razy. Zaczynam mieć problemy ze spaniem więc mam dodatkowy powód by sobie odmówić [emoji4]
 
O ile dobrze pamietam mozna pic dwie trzy slabe kawy. Ja zamiast kawy pije inke bo lubie a kawke lub cappucino jak jestem u kogos.
Pilam dwa razy latte z espresso, ale raz byla za mocna i doatalam wypiekow. Mala wtedy nie zareagowala kopniakami wiekszymi..ruszala sie jak zwykle.
 
Beata i co poszlas z mala?

Ja bylam z mala znowu na plazy dzisiaj. Dzisiaj to wogole szalala. Normalnie cala w piasku. Wrocilysmy troche pozno i od razu obiad i spac. Nie mialam czasu jej pod przysznic wsadzic. Otrzepalam z piachu ile sie dalo ale ile do znajde w jej lozku to wielka niewiadoma...

Teraz spi wiec siedze sobie na ogrodku i opalam. Kupilam mlodej sandaly clarksa przez neta. Bo teraz chodzi w takich akurat akurat. Rozmiar wieksze potrzebuje. We wtorek powinny byc. I sobie trampki lekkie kupilam bo mam tylko rakie za koste a potrzebuje tez krotkich.

Musze sie w tyg wybrac na zakupy ciuchowe dla mnie. Jakies cienkie legginsy pokupowac bo te co mam to grube zimowe i do tego juz troche mi w nich ciasno pod brzuchem chociaz opuszczam na maxa.
 
Jejku dziewczyny taki bol glowy mam ze zastanawiam sie czy to nie migrena.. ;/ juz drugi ra w tym tygoodniu tak boli :/
 
reklama
Do góry