reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Evelinkua - witaj :-) no no, to ciekawie się zapowiadają zmiany w twoim życiu :-) 3 szczęścia na raz, ogromne wyzwanie przed wami! Trzymam kciuki :-)

Dziewczyny, która się wybiera na te warsztaty Mamo to ja? Czy też zwane modanabrzuszek.pl?
 
To Zuzzi dla Ciebie napisze i jeśli ktoś jeszcze gdzieś się wybiera to dziewczyny, warto się przygotować, a mianowicie dostaniecie karteczkę z prośbą o napisanie z czym Ci się kojarzy 'Mamo to ja' . Warto napisać jakąś rymowanke, wierszyk, czy coś nt temat bo z tego są wybierane potem nagrody - główna nagroda to chyba fotelik samochodowy, ja wygrałam kiedyś chustę tkana do noszenia dziecka, koleżanka zestaw pieluszek, to nagrody się zmieniają, ale tak czy siak warto coś napisać. Na innych warsztatach są losowania zawsze, a tu czytają i wybierają z tego co napiszecie. Na miejscu ciężko się skupić, chybaze umiecie tak ładnie i szybko pisać :-)
Najczęściej dziewczyny piszą że mamo to ja kojarzy im się z maluszkiem i tu opowieść o uczuciach do swojego maleństwa itp :-) albo rymowanka mamo to ja...
 
evelinka, loveboiled, akuku, pupui, little.me i ja tez w uk.



poro
zmawiaj z nimi. fizjoterapia tez ci sie powinna nalezec, ja dostalam, wlasnie na kregoslup (ale nei wiem jak jest przy mnogiej ciazy)



A któraś z was mieszka w szkocji?

Fizykoterapie mam jakieś zajęcia grupowe w szpitalu ale to chyba jednorazowa sprawa
 
reklama
Alex dziś odebral okularki i mowi ze widzi duuzo lepiej :D ze wcześniej miał zamazane wszystko a teraz takie wyraźne...nie chciał okularow a teraz nosi non stop :) tylko ma zle dopasowane za jednym uchem za mocno..i musimy jutro isc żeby odgiela troszkę bo go boli.

Dzwonilam dziś do nc + by przedluzyc umowę na abonent tv ... wcześniej placilismy 155 zl jakos.. no i dzwonie bo drugi misiac rachunek 260 zl ..myslalam ze może spoznilam się z platnoscia czy cos... no ale nie..skonczyla mi się umowa... no wiec chce przedluzyc..i gościu z 10 minut szukal mi oferty i znalazł...najdrozsza chyba bo ponad 220zl ! i wymienia mi ze jest hbo czyli non stop jedno i to samo...i jakies inne programy i multiroom (bo mamy caly czas) itd. itp... no i mowie proszę poszukać czekos za ok 150 zl.. niestety nie maja dla nmnie takiej umowy hehe.. wiec mowie ze będę musiala zrezygnować.. ten znowu naciska... powiedziałam ze się zastanowię i zadzwonię wieczorem... po czym odbiera telefon Pani i daje oferte 159zl z multiroomem za o zl 12 miesięcy i kolejne 12 miesięcy 20 zl miesięcznie lub zrezygnować z umowy i otworzyć nowa itd...
no co za naciągacz!


Amelia/Maya obrócila się chyba nozkami do kregoslupa bo mi tak się tak wierci ze az mi mega dziwnie :p

zastanawiamy się nadal nad imieniem... i nei jestem przekonana do zadnego :p
 
Do góry