reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
O ja chcialam isc na te warsztaty bo wydaja sie ciekawe ale... na sama mysl, ze mialabym 3 godziny wytrzymac na siedzaco i to jeszcze wieczorem wszystko mnie boli.

Akuku dobrze, ze Alex chce chodzic w okularach bo to jednak musi byc troche niewygodne dla dzieciakow.
A za telewizje kosmiczne pieniadze placisz.

Ja czekam az moje dzieci skoncza gale mma, walki w klatce i ide spac bo od 4 na nogac.
 
hejka

widze ze dzis furrora na forum za sprawa nowej mamusi

Evelinkua - witaj i gratuluje potrojnego szczescia, oby wszystkie dolegliwosci byly malo uciazliwe, a cudne usmiechniete buzki wynagrodzily ci wszystkie bole

ja zabiegana, za poltorej tygodnia zaczynamy remont a my jeszcze w czarnej d...
jezdzimy ogladamy to podlogi to sprzety, drzwi i takie tam, w miedzyczasie zaczynam pakowanie wszystkiego bo przeciez trzeba cala chalupe oproznic, nie wiem gdzie my to wszytsko wepchniemy, narazie udalo mi sie ogarnac tylko sypialnie, a jeszcze tyle przede mna

trzymajcie sie cieplutko
zycze udanych wizyt
 
Evelinkua na szczescie obylo sie bez tego ;)

Beatka losowania nie robilam ale pytam chlopcow to raz chca Amelia raz Maya... Olivia im sie nie p o doba bo jak to Alex powiedzial togrube imie.. (w klasie u Vikiego jest taka dziewczynka i przy kosci mocno)
Lena tez im sie podoba..ale najbardziej Maya i Amelia..
M chce Maye chlopcy dzis ze wola Amelie hehe..i badz tu madry. Dla mnie chyba zadne imie nie bedzie wystarczajaco dobre..hehe

Olka no dobrze dobrze..nie chcial ale widzi roznice i zmienil zdanie.. troche sie boje jak pojdzie do szkoly w poniedzialek czy dzieci nie beda mu czegos mowily a on delikatny jest dosyc..
Pewnie kosmiczne ale zalezy mi na nagrywaniu i pauzie bo ja nie mam czaau siadac przed tv wtwdy kiedy jest dany prpgram..a lubie cos sobie obejrzec ;)
No walki mma hahaha ;)
 
Olka - na warsztatach możesz spokojnie wstać, wyjść, przejść się, pójść do łazienki czy pogadać z kimś na boku albo za drzwiami.. Tam jest luźna atmosfera. Tylko nie siadaj z przodu :-) są tez warsztaty dla rodziców dzieci do 3 lat chyba gdzie można przyjść z dzieckiem.
 
akuku, super z tymi okularkami! :-)

a co do imienia haha, wybierzesz po porodzie ;-)


beatka, sa. magnez vwiekszylam i odrobine lepiej, no ale przyczyna dalej jest gdzies. wiec byleby do jura przetrwac i moze uda mi sie na wczesniej przelozyc wizyte niz na 17, bo czasami babki rezygnuja tego samego dnia.
 
reklama
Do góry