reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Czyli jednak nie dziedziczne.. Po prostu mnie to zaciekawiło.. Czy sa jakieś predyspozycje dziedziczne w zakresie porodu czy karmienia..

Moja koleżanka no boi sie zajść w ciąże znaczy Hm obawy ma bo jej mama poroniła chyba z 4-5 razy a ona sie urodziła gdzieś pomiędzy tymi poronieniami i jest jedynaczka..

Oj sikanie to dopiero :) ja znowu zaczęłam "non stop".. I mowię dzis lekarzowi ze jak cos wypije to 15-20 min i juz ciśnie a ona ze to normalne to pęcherz sie zmniejsza Eh .. Ale ze dwa razy miałam ze nagle kochnoecie i ...eh.. Dobrze ze wkładki mam takie ciut grubsze wiec mnie to ratuje :)

Akuku co do telewizji o my np mamy Polsky.tv i nam strasznie pasuje bo maja duzo kanałow i do dwóch tyg w tył mogę oglądać a to plus bo wiecznie cos przegapić.. może mieliście tez ? Przynajmniej u nas maja dobra cenę ..
 
Lucere dobrze, że mi przypomniałaś! Kurcze mam taką sieczkę ostatnio, że nawet w domu w ciszy pewnie będzie mi ciężko coś sensownego wymyślić [emoji17]
Marand tylko się nie przeciążaj!
Akuku ja głosuję na Amelia!
 
Akuku heheh dawaj Amelie Maye i juz :-)
Fajnie ze Alex przekonal sie do okularow. Bedaie dobrze w szkole to juz nie lata 80-90 gdzie dzieci w okularach to ufoludki. Wiem bo sama nosilam tzn mialam nosic ale je wyrzucalam lub specjalnie niszczylam bo nie chcialm byc przezywana okularnikiem. Mama przestala ze mna wwlczgc bo nic nie pomagalo ani po dobroci ani klaps nic, uparlam sie i juz.

Marand to zycze szybkiego zakonczenia remontu.

Anney to kciuki za jutrzejsza wizyte i zeby Ci przelozyli na wczesniejsza godzine.

Ja jestem czesciowo spakowana, jeszczd jutro rano leki, duzooo jedzenia, klapki, ladowarki itd
 
Lucalew no wiesz rozne sa dzieci. Mi sie on podoba w okularkach i sam sobie wybral.. ale i tak sie boje.. on mowil sam ze w okularach wyglada sie smiesznie..
A Alex wyglada tak.

Jutro do szpitala tak ? Na ile zostajesz wiesz?
 

Załączniki

  • 1429052270603.jpg
    1429052270603.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 47
reklama
No i ja i tak mam problem..bo amelia Amelka Amelcia ami.. a dla Mai Maja Majeczka Majunia..eh
Jako dorosla to Amelia fajnie Maya hmm tez..ehh
 
Do góry