reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

evelinka, wylevzylas moje wszelkie niedogodnosci ciazowe ta tetnica....
:-(
robia cos z tym? czy wogole mozna cos robic?


ja te
z sikam i to w pojeynczej, ale po kichnieciu ;) i hemoroidy jak kartofelki, ale to tez czeste przy takim obciazeniu... i plecy i spojenie. dali ci pas na spojenie??

ile mas
z lat?
 
reklama
Wedle życzenia nasze maluszki

DSC_0080.jpg

to nasze maluszki w 11 tyg to ich ostatnia fotka gdzie są razem póżniej się już nie udało
 

Załączniki

  • DSC_0080.jpg
    DSC_0080.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 56
  • DSC_0077.jpg
    DSC_0077.jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 51
beata dokladnie.


ach evelina. no bedviemy ciebei wspierac jak tylko mozemy.
poki co br
zuch do przodu (a sadze,ze slusznych rozmiarow jest :-))
glowa do gory, sikaj do woli (jest nas tu wiecej takich :-) ) i tzymaj nogi razem :-)

zrob sobei suwaczek, w ktorym tygdoniu jestes?
 
evelina, na nhs taki pas ci sie nalezy!

c
zy lekarz labo polozna cos mowila? powinnas dostac od nich ze szpitala (no chyba,ve sie cos zmienilo w ciagu dwoch lat)


zdjecia dzieciakow sa nieprawopodobne! cos niesamowitego. brzucho tez sluszny :-)
 
reklama
Rozmawiacie o wcześniactwie, a ja sie właśnie dowiedziałam,,ze córka mojego chrzestnego urodziła zaraz po świętach w jakimś 33 tc. Cc, bo cała ciąże skakało jej ciśnienie, a w świeta juz nie mogli unormować i musieli zakończyć ciąże. Ale mały wazy 1900g wiec nie najmniej. Nic więcej nie wiem i sie pewnie nie dowiem, bo mama tez sie przypadkiem dowiedziała. Tak to z rodzina bywa, zreszta czym tu sie chwalić, jak siada takie stare babki i "no widzisz nawet ciazy nie potrafiła donosić". Jezuuuu ....
 
Do góry