reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

ciekawa chyba szczególnie dla lekarzy i studentów w szpitalu ;-) ja znalazła bym wiele trafniejszych określeń miało być tak fajnie a często cięzko wstać
 
reklama
niebywale :-):-):-)

a ty jak znosisz ciaze?
pierws
ze miesiace ciezkie? (bo to ze teraz ciezk, to sie domyslam.
 
pierwsze miesiące mogłam robić generalnie wszystko tylko zawsze musiałam mieć miskę lub foliowe worki 24 h, teraz są nowe problemy ale zawsze coś
 
Ciekawa dla lekarzy, dla studentów i np dla mnie i wielu kobiet;). Rozumiem ,że cięższa nieporównywalnie do pojedyńczych czy chociażby bliźniaków.
 
jakei problemy np? (nie mow ze szyjka ;) haha, bo mu tu w wieksvosci z szyjkami mamy problem :p )

w polsce skad jestes? jesli moge...




 
Ach dziewczynki no to ja widze ze sierpien bedzie bardzo owocny :D
Anney o dupe rozbic takich lekarzy... :/ i jak w pl zeby cokolwiek zalatwic musisz isc prywatnie, porazka...
 
reklama
Magdus no mnie sie udalo w tej klinice akurat na nfz ze mam taka opieke ale nie wiem czy jak to nie bylaby ta klinika i Ci lekarze to czy bylaby taka dobra. Chociaz przyjaciolce tez trafil sie super lekarz na nfz.
 
Do góry