reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Lucalew taa 2 litry ;) tylko ze ja moze do litra dochodze na dobe.. ale kupie sobie butelke i bede nosic przy sobie to moze wiecej lykne. Nie wiek czemu mi sie nie chce pic wcale.

Jejku jak mi leb peka ;( jutro mialam dzieci do playzone zabrac ... i do kolzanki na kawe isc a wieczorem do drugiej ahh ;( moze do rana sie cos poprawi :)
 
Hej
Ja juz wyszykowana bo ok 9 mloda do zlobka odstawiam.
Maja kaszle. W nocy kaszlala chuba z godzine przez co sie rozbudzila i w sumie nie spalam ze 2 godz [emoji20] wiec dzisiaj oczy mam na zapalki.

Ja przytylam juz lekko ponad 3 kg a jestem w 18 tyg. Szkoda ze nie pamietam jak to byli z przybieraniem w ciazy z Maja. Zapisywalam to gdzies ale teraz nie moge znalezc. Pamietam tylko ze w sumie 13 kg przytylam. Ale po porodzie bardzo szybko je zrzucilam. Teraz nie chcialabym przytyc wiecej niz 15 kg ale wplywu nie mam na to zadnego. Najwazniejsze zeby po porodzie szybko waga spadla.
Ja sobie srednio radze z przybywajacymi kilogramami i zmieniajacym sie cialem. Nie lubie byc w ciazy. Jedyne co jest fajne to to ze wiem ze nosze w sobie nowe zycie i jak czuje maluszka. Ale ogolnie dla mnie bycie w ciazy jest do bani.
 
Dzień dobry :-)
Mam takie piękne słoneczko za oknem, że aż buzia się cieszy od samego rana :-D
Cinamona odeśpisz jak mała będzie w żłobku:-)
Akuku to bierz się za siebie i nie zapominaj o witaminach :tak: a co do picia to ja też mam problem bo przed ciążą wypijałam średnio szklankę płynów na dzień i trochę ciężko się teraz przestawić na 2 litry...
 
Dzien dobry:) Tutaj takze pieknie i słonecznie a ja mam dzien urlopu wiec bede korzystac:-)
Po wczorajszej wizycie lekarz zapowiedział termin porodu na 30 lipca , ale dodał ze prawdopodobnie bedzie wczesniej.... znowu bardzo długo patrzył na serduszko malucha, ale stwierdził ze wygląda ok...

Akuku Tobie sie nie chce pic a ja z kolei jestem cały czas spragniona i cały dzien popijam- za to co dziwne dosyc rzadko chodze do łazienki, wiec chyba ta woda gdzies mi sie odkłada.

Cinamona ja tez jakos niezbyt lubie byc w ciąży, boje sie przytyc i nie lubie tego przesadnego stosunku ludzi do ciezarnych, niektorzy traktuja przyszłą matkę jak chorą i tak jakby nagle ciąża odbierała mózg - przynajmniej ja mam takie doświadczenia. Nie lubie tez ja ktos mi cos wyrywa z rąk bo ja nie powinnam nosic i najlepiej zebym siedziała na kanapie cały dzien i pachniała....
 
Dzień Dobry.

Wreszcie wyszło słońce!!! Ale cudownie!

Wszystko wstaje do życia!!!! Żonkile już powoli kwitną, fioletowe, żółte i białe krokusy już mienią się kolorami w trawie!!! Jak ja kocham wiosne! I jak pachnie!!!!

Ja zaległam na chwile na sofie. Dalej walczę ze zdjęciami będzie ich chyba z 700 jak nic. Znów zadzwonię do prawników (pewnie mają już mnie dość). I do 11 spokój. Później położna i siłownia i do domu. Plan na dziś jest.

Jeśli chodzi o mój bagaż ciążowy to już mam tak 3-4 kg a dopiero 16 tydzień wiec czarno to widzę. Z jochą miałam 20 kilogramów niestety. Pierwsza dycha szybko zeszła a resztę obkupiłam cieżką pracą ( i tak pewnie będzie i teraz). Mam plan wrócić do wagi 55kg i nie ma że boli i się nie da. `Będzie bardzo ciężko ale ja jestem bardzo uparta i zawzięta.
Z Jochą nie przejmowałam się ani trochę swoją wagą i wielkością. Ja mega ciesze się że jestem w ciąży. ale zawsze kurde z tylu głowy to zostaje. Wydaje mnie się że to wszystko przez narzucone nam stereotypy. Ja z jednej strony się niby nie przejmuje a z drugiej mi zależy by być ładna i zdrowa... I babie nie dogodzisz :)

AKUKU!!! ZDJĘCIE!!!!!
 
reklama
Witajcie dziewczynki :)
Rzeczywiście piękny dzisiaj dzionek. Miłosz odstawiony do przedszkola, kawka wypita i śniadanko zjedzone więc można brać się za jakąś robote. Miałam myć okna ale sprawdziłam pogodę i u nas od jutra ma cosik padać wiec na darmo byłaby moja robota. Odkurze więc i umyje podłogi. Obiad mi odpada bo zostało wczoraj więc mogę sobie odpuścić.
Ja parę dni temu pochwaliłam sie mojemu ze przytyłam 1,5kg. Byłam taka dumna że tak mało :) a następnego dnia weszłam na wagę i było już o 1kg więcej więc w sumie 2,5kg. Staram się to kontrolować póki mogę bo potem to już nie da się nad tym zapanować. Ja bardzo zabierałam wody w poprzedniej ciązy, do tego stopnia że nie bylo mi kostek ani żył widać i butów nie miałam jakich wlożyć :-D teraz bym chciala tego uniknąć ale nie wiem jak.
Ostatnio wydaje mi się że ręce mi puchną i wszystko mnie swędzi a w szczególności dłonie. NIe wiem co z tym zrobić :-(

Akuku weź się za siebie.... zdrowa mama to zdrowe dziecko... a Ty masz dla kogo się starać kochana :-)

Miłego dnia :)
 
Do góry