reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja tez przed ciaza przytylam, wazylam jakies 63/64 kg ale wymioty zrobily swoje i waga zeszla do 59.5 a dzisiaj sie wazylam i jest 61kg
 
reklama
Anney widzisz nie choruje tylko mnie lapie.. po 2 dniach jak biore wieksza dawke wit c plus czosnek mija.. dzis jest gorzej niz ostatnio... ta ciaza mnie hyba wykancza ;( w porpzednich nie chorowalam.. a tymbardziej nie lapalam takich infekcji co chwila.
Wyniki wszystkie mam naprawfe dobre i witaminy niesyntetyczne.. sam fakt ze cala rodzina zdrowa tylko mnie lapie co chwila. Dzieci dostaja codziennie witaminki tez wysokiej wchlanialnosci i bardzo doby sklad. Chyba przynosza ze szkoly ale nic nie lapia za to ja wszystko lapie jak ;( mam dosc normalnie ;(
Najlepsze ze zaczelo sie jak wstaam z Emilkiem z drzemki.. i sie tylko gorzej robi ;(
Ide wezme drugi czosnek z lukrecja i daily. Wit c juz taka dawke wzielam ze nie ma sensu wiecej bo i tak wysikam...

A u nas wieje okropnie dzisiaj. I powodz w parku.. zalalo plac zabaw az w szoku bylam.

Anney wes mi wyslij link gdzie zamawiasz te soki ? Bo nie zaszkodzi sprobowac ;)
 
lilija- wiem ze nie latwo bo juz to przerabialam, w pierwszej ciazy przytylam 17 kg wiec sporo, jakis miesiac po porodzie mialam 5 kg wiecej niz przed ciaza, a pozniej nie wiem nawet kiedy 10 kg mi doszlo, w styczniu zeszlego roku powiedzaial dosc - juz nie moglam na siebie patrzec i przeszlam na diete i do wakacji zrzucilam te 10 kg, jednak ta ciaze zaczelam z 5kg wiecej niz przy pierwszej a przytylam jak narazie 2 kg i to w przeciagu jakis trzech ostatnich tygodni, bo poki mialam mdlosci to waga sie wahala ale ciagle oscylowala wokól wyjsciowej
co do urzadzania to wstepne typy na podloge i drzwi mamy, ale remontujemy cale mieszkanie, lacznie z przestawianiem scian wiec duuuzo decyzji przed nami, chcialoby sie zdobic porzadnie i ladnie ale fundusze tez ograniczone wiec trudny wybor
 
Akuku, to tak jak ja- zjem wszystko co mi podadzą, zjem nawet to czego przed ciążą bym nie ruszyła... totalny śmietnik ze mnie ;).
Walcz z tym chorubskiem, bo się piekna pogoda robi i szkoda by było z niej nie korzystać :*

Anney , dziś mam taki dzień ma marudzenie, jutro będzie lepiej ;) ... ćwiczenia na nogi zaczęłam właśnie w ten dzień kiedy spojrzałam w lustro, niestet nie mam czasu codziennie je robić,ale tak sobie myślę,że stworzę suwaczek i być może mnie zmotywuje samo patrzenie na upływające dni rzekomych ćwiczeń ;)

Loveboiled Ty jesteś szczuplutka, tylko pozazdrościć

Maranda a po samym porodzie dużo ci zleciało, tak O! ?
 
Lilija po pprodzoe schodzi 7-10kg.

U nas pogoda wcale nie ladna wiec nic mi nie zal. Tylko nie mam czasu ani sily chorowac :(
 
Tu jest taka fajna tabela :) Ja schudlam tyle ile przytylam.
 

Załączniki

  • 1425938542639.jpg
    1425938542639.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 63
lilija - w zasadzie ot tak, fakt ze jadlam same gotowane lub pieczone, zero slodyczy przez pierwsze prawie 3 miesiace i zero smieciowego jedzenia bo przeciez matka karmiaca, do tego pod koniec ciazy to ja nie tylam a puchlam i mysle ze tez sporo wody w organizmie po prostu bylo ktora zeszla ze mnie, ale jak zaczelam rozszerzac swoja diete i zobaczylam ze maluchowi nic nie szkodzi z tego co jem to roztylam sie strasznie nie wiedzac nawet kiedy
 
Oj u mnie z waga kiepsko ... problem z przytyciem ;/ a nawet przekroczeniem 40 kg ;(.
Teraz strasznie sie ciesze bo jestem już blisko i oby tak dalej i zostało ;P
Dla jednych problemem jej zbyt dużo kg a dla innych ich brak.
 
Sann szkoda ze kg sie nie mozna dzielic bo bym z checia oddala z 20 kg :)

Marand ha tez przytylam w trakcie karmienia Alexa a schudla dopiero w ciazy z Vikim.
 
reklama
Do góry