reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja lubie rozne gatunki w zaleznosci od nastroju ale najbardziej i ostatnio czytam Pratcheta, lubie tez Pilipiuka, Piekare i kryminaly ostatnio szwedzkich autorow. Jedna fajna wlasnie czytam. Lubie tez czytac Cobena czy Koontz albo Kinga. No i przygodowe tez :-)
 
reklama
o narobiłyscie mi smaka, tez chce jesc, ale nie wiem czego chcę, ide do lodowki, i odechciało, a po 5 min znowu do kuchni lece i nadal nie wiem co chcę jesc grrrr ... :wściekła/y::wściekła/y:
 
Anney żaden pleśniak :D marchewkowe :D ale takie delikatne, bez tych wszystkich dodatkow typy przyprawa z piernika, cynamon, kakao , rodzynki orzechy.. ja lubie takie delikatne... wyjelam z piekarnika i jedno się nie dopiekolo- widocznie więcej ciasta wlalam...ale co tam :D mi nie przeszkadza :D lyzeczka i jechane :Dzjadlam już prawie pol blachy !
czyli następnym razem jak będę miała ochote na słodkie robie od razu- bo kila dni czekania i zabójstwo ! będzie tak ze m wstanie i tylko zapach w domu zostanie :D bo wszystko zjem :D

Cinamona sushi mniam :D:D ze tez po ciąży z Emilkiem ani razu nie jadlam ! kurczaczki :D

zalozylam temat na nasze przepisy
pierwsza pomoc
i pielegnacja niemowląt ?
cos jeszcze pisałam ?
 
Ja lubie rozne gatunki w zaleznosci od nastroju ale najbardziej i ostatnio czytam Pratcheta, lubie tez Pilipiuka, Piekare i kryminaly ostatnio szwedzkich autorow. Jedna fajna wlasnie czytam. Lubie tez czytac Cobena czy Koontz albo Kinga. No i przygodowe tez :-)

Cobena czytałam tylko "Bez skrupułów" i całkiem ciekawa:)
 
co do książek to ja ostatnio greya... tzn już dawno w sumie..miałam czytac crosa ale jakos czasu brak (forum - mam dużo czytania haha )

bunia poproszę przepis na babke piaskowo w watek kulinarny :D

ja mysle o zrozbieniu yumyum jak nie znajde w sklepie, ale boje się ze to nie będzie o samo... i jeszcze o gniazdkach mysle! czemu my tu nie mamy polskiej cukierni ! mamy polski sklep i tam czasem cos znajde.
 
Magdus ja mam hemoroidy mimo ze nie mam zaparc, ostatnio tez mi jeden krwawil.. Uzywam masc Anusol.

Dzisiaj kupilam spodnie ciazowe z ebaya z wysylka za 6 funtow czyli jakies 30 zl uzywane ale w stanie idealnym.. Jeszcze licytuje kilka innych par nie oplaca mi sie kupowac nowych ze sklepu :)
 
Cobena czytałam tylko "Bez skrupułów" i całkiem ciekawa:)

Przeczytaj sobie "nie mów nikomu" , poczatkowo byłam sceptyczna, bo dużo ją reklamowali i wydawało mi się,że jest aż przereklamowana, ale ostatecznie bardzo dobra książka ,ciekawa, do samego końca trzyma w napięciu.

ps. Mój mąż zerknął mi przez ramię i pyta:
-Czy te forum nie jest przypadkiem o ciąży?
-No jest, ale o wszystkim piszemy, jak to baby ;D
-yhymmm to zapytaj czy nie mają pożyczyć jakieś fajnej gierki na PS4

:-p
 
Ostatnia edycja:
Magdus ja mam hemoroidy mimo ze nie mam zaparc, ostatnio tez mi jeden krwawil.. Uzywam masc Anusol.

Dzisiaj kupilam spodnie ciazowe z ebaya z wysylka za 6 funtow czyli jakies 30 zl uzywane ale w stanie idealnym.. Jeszcze licytuje kilka innych par nie oplaca mi sie kupowac nowych ze sklepu :)

Ja w H&M kupiłam ostatnio fajne spodnie. Może nie ciążówe, bo takie haremki dresowe szare regulowane w pasie sznureczkiem więc powinnam dłużej je ponosić. Ah i moja koleżanka otworzyła parę tyg temu szmateks i odłożyła mi piekne spodnie ciążowe z Zary. Szare z szeroką gumą w pasie. przecudowne. W marcu wybieram się na ogromne zakupy:) Przecież muszę jakoś wyglądać w ciąży! No i 25 kwietnia ide na wesele do przyjaciółki:)
 
reklama
Bo wracajac do domu będę musiała wstąpić po sushi !! A nie mam po drodze :p

Akuku, co do przepisu to ja robię "na oko" zawsze ale postaram sie :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry