reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Hej dziewczyny po przerwie,

nadrobiłam Was, ale nie będę w stanie na wszystko odpowiedzieć.

Mam trochę doła, ale jak będzie grupa zamknięta, to może się otworzę :)

co do książęk, to je uwielbiam. Właśnie czytam Kwiaty na poddaszu, jestem na trzeciej części - polecam gorąco! Mogę też polecić Jeźdźca miedzianego i Kochanice Króla, wracam nie raz do tych książek. A na odmóżdżenie polecam polską autorkę Aleksandrę Tyl (nie preferuję polskich, ale ta mi przypadła do gustu). Uwielbiam powieści średniowieczne Gregory Philippa, ale również Dumę i uprzedzenie, ostatnią piosenkę, sagę zmierzch. na mojej liście będzie niebawem grey ale jestem dość sceptycznie do niego nastawiona.

Jutro mam wizytę i usg. trzymajcie kciuki.

Witam nowe Mamusie i cieszę się, że wszystkie jesteśmy w komplecie.

odnośnie rozstępów, to ja używam od początku kremu na brzuch (pod koniec pierwszej ciąży mi wyskoczyły, smaruję codziennie od pierwszych dni pierwszej ciąży, po porodzie prawie zanikły, a teraz pewnie znów wyskoczą pod koniec...)
 
Mala zasnie i ide jeszcze jakas kanapke wciagnac. Nie wiem co mi dzisiaj z tym jedzeniem na wieczor.

Ja tez uwielbiam czytac ale ostatnio cos zaniedbuje. Nie mam kiedy. Zazwyczaj wieczorami czytam ale teraz to mi po kilku stronach oczy sie zamykaja.

Cobena bardzo lubie. Przeczytalam chyba wszystkie jegi ksiazki, no moze procz nowosci. Lubie tez Tess Geritchen czy jak to sie tam pisze.
Greay przeczytalam 2 czesci i nie podobal mi sie, jezyk strasznie ubogi i nie wiem czy wmusze w siebie 3 czesc.
Cukiernie pod aniolem tez czytalam. Fajna.
Dziekuje komus za wynalezienie ebookow bo inaczej zginela bym tutaj na obczyznie bez ksiazek w jez polskim. Nie lubie czytac po hiszpansku chociaz czasem mi sie zdarzs. Ale to nie to samo
 
trzymam kciuki za Wasze wizyty! :-)

nie dosc, ze jestesmy ogólnie płodne (hihih) to jeszcze mega płodne w posty :-D

ja sie wlasnie dowiedzialam, ze wujek mojego meza da nam po corce rzeczy i wozek - oni wszystko maja mega dobrej jakosci i markowe (kasa, kasa, kasa) - takze odejdzie nam duuuuzo pieniedzy do wydania! mega sie ciesze!
 
Pielegnacja niemowląt , wyprawka dla sierpniowych skarbeczków, pierwsza pomoc dla niemowlaków ? Czy wy nie uważacie, że to zdecydowanie za wcześno ? Matko, pierwszy trymestr nie skończony a już niektórzy porywają się z motyką na księżyc. Będąc na tym wątku mam wrażenie, że większość z Was nie spotkała się nigdy z prawdziwymi problemami ciążowymi poza wzdęciami czy zachciankami ciążowymi. Przepraszam Was ale opuszczam ten wątek, bo jest troszkę mało ambitny. :confused2:
 
No patrzcie jak koleżance hormony uderzyły do głowy. No cóż ale popieram, jak się komuś nie podoba to niech za wczasu nas opuści. Życzę powodzenia w poszukiwaniu lepszej grupy no i oczywiście szczęśliwego rozwiązania.
 
ja tylko tak wpadam, bo mimo, że cały dzień dzisiaj czułam się świetnie, to jednak teraz zcięło mnie z nóg...

jako fanka kryminałów polecam Stiega Larsona (trylogia Millenium), Camillę Lackberg (saga o Fjallbace), Harlana Cobena (wsio).

Ostatnio mam bana na książki, bo nakupowałam poradników i nie mam ich kiedy przeczytać, a i filmy mi zalegają i kurcze nie wiem jak ja to nadrobię...
 
reklama
Do góry