reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

goosiak a nie wystarczy się nie udzielać na tych watkach na razie ? przecież nikt nie pisze ze musisz się tam wypowiadac ..
przepraszam- ale ja mimo ze tez trochę w zyciu przeszłam (miałam wczesne poronienie - z tym ze bez potwierdzenia ciąży na usg) starania o Emilka ponad 2 lata- nie oceniaj jak kogos nie znasz...mimo wszystko nie będę z każdym dniem myslec ze może się cos stać.. jestem osoba szukajaca pozytywow w zyciu..i tak ciesze się ciaza od pierwszego dnia !
Pytalam dziewczyn o zdanie - tak chcą takie tematy wiec zalozylam.. tym bardziej ze piszemy co jakiś czas tutaj o wyprawkach itd..
Idac Twoim tokiem myslenia- nie powinnas wogle wchodzić na forum- bo przecież nie wiadomo jak się skończy ;/;/
Jak już powiedziałam cos zlego może się wydazyc dziś, jutro...w 2-3 trymestrze..w trakcie porodu..po porodzie, albo jak dzidziuś będzie miał kilka dni, tygodni, miesięcy itd... Ale ja zamierzam się cieszyc każdym dniem i planować- myslec , organizować wszystko na przywitanie maluszka, jestem w ciąży i będę o tym myslec i watpie zebys Ty się nie zastanawiala..po prostu nie mówisz o tym gloso...a szczerze mysle ze warto się przygotować na maluszka- mamy na to 9 miesięcy..
a potem takie szykowanie na ostatnia chwile (nie mowie o wyprawce) tylko o np. karmieniu dziecka, o tym jak go pielegnowac itd.. i tyle bledow popelniaja młode mamy z niewiedzy :(
 
reklama
Właśnie chyba po to są takie fora. Żeby pogadać o pierdołach, pośmiać się. Wydaje mi się, że większość z nas ma za sobą jakiegoś straconego malucha i żyje w ciągłym strachu czy w tej ciąży będzie wszystko dobrze. Ja przy każdym ukluciu brzucha jestem gotowa jechać do szpitala. Po to właśnie tu jesteśmy żeby przez chwilę nie myśleć o ciazowyh problemach i wyluzować się. Ale też wesprzeć w ciężkich momentach.

Życzę wszystkim tutaj żeby naszym największym zmartwieniem było całodniowe zyganie, później zgagi i wszystkie i inne typowe dolegliwości ciazowe :-D
 
Ostatnia edycja:
goosiak- nie wiem co ma ambicja do zakładania watkow o pielęgnacji... ahh
co za wieczor- a był taki piękny dzień :D

dziewczyny jak chcecie to ja te watki usune!- te wiecie mało ambitne- bo te ambitne mogą zostać..
 
Patrze i nie dowierzam :O
 

Załączniki

  • 1422481866418.jpg
    1422481866418.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 44
Dokladnie, oby wzdecia i zachcianki byly naszymi jedynymi zmartwieniami.... kolezank nam chyba jddnak tego nie zyczy.
O Boze jestesmy malo ambitne!!! Bo gadaniem o *******ach probujemy zagluszyc strach o nasze dziecko. Nie no po prostu czytajac ten post moje oczy wyszly na wierzch, potem wrocily a ja w miedzyczasie j*eblam glowa w poduszke. Akuku nic nie usuwaj, tematy sa przyszlosciowe poza tym bardziej doswiadczone mamy juz moga sie tam udzielac. Skoro nas kolezanka opusxcza to tym bardziej nie ma powodu zebys je usuwala
 
dla kazdego cos innego.

jest tu nas kilka z zagrozonymi ciazami, ale nie mam zamiaru caly czas o tym plakac, bo wystarczy ze poza forum o tym ciagle mysle.
 
/Gosiak nie ktore z nas juz maja dzieci i czemu nie mialy by np udzielac sie na temat pierwszej pomocy czy pielegnacji itd.. nie ktore z nas beda mamami po raz pierwszy i tez chetnie by sie co nie co dowiedzialy od doswiadczonych mam, ja w pierwszej ciazy non stop od samego poczatku czytalam i rozmawialam z innymi na takie tematy by sie przygotowac do roli mamy i by zaspokoic swoja ciekawosc, mamy razem wspolne tematy wiec dlaczego nie pisac o czyms co nas wszystkich interesuje... czemu to niby za wczesnie.. mi juz sie znudzilo gadanie o rzyganiu i innych dolegliwosciach..kazda z nas chce sie jak najlepiej przygotowac do roli matki ale jak widac nie ktorych to przerasta
 
O boze jestem w ciazy nie moge sie preciez smiac i pisac o glupotach bo jestem w ciazy !!!! Musze codzien pisac jak bardzo martwie sie tym ze na kolejnej wizycie nie zobacze serduszka albo ze co pojde sikac to sprawdzam papier i go analizuje czy to krew czyy sluz!!!!
Naprawde za pieknie bylo...
 
Akuku ani mi się waz cos usuwac :-p
Weszlam na lipcowki i tam dziewczyny tez maja rozne wątki.

Goosiak przykro ze odchodzisz, szkoda :-( Mnie osobiscie to forum bardzo pomaga. Nawet jesli wydaje sie malo "ambitny" i jest o wszystkim i o niczym. Mysle, ze zawsze mozna na forum o czyms pogadac i samemu zadac pytanie.
Moze jednak zmienisz zdanie?!

Mimo wszystko zycze Ci wszystkiego najlepszego i jak najmniej zmartwień i pochwal sie w sierpniu ze urodzilas malenstwo :-)
 
reklama
Piszcie piszcie dziewczyny teraz mamy czas i siłę aby sie dowiadywać, później wszystko sie zwali nam na głowę. Wole dowiadywać sie systematycznie niż na ostatnią chwilę. Buziaki i dobranoc, my ze smykiem idziemy spać, do jutra :*
 
Do góry