reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Akuku jestem kochana pod mega wrażeniem! Chciałabym mieć taki talent.
Ja od wczoraj męczę się z bólem zęba, do żadnego dentysty się nie dostałam, prywatnie nie zamierzam iść bo teraz w ciąży mamy prawo do darmowego leczenia kanalowego wszystkich zębów. U nas dentysta prywatnie zazyczyl sobie 250zl od jednego kanału...
 
Pupui i jak?

ja ledwo żyje. Cała noc mi sie śniło,ze moja córeczka ma borelioza i orzec to ma wady. Grrrrr


i córeczkacóreczka
 
Dzień dobry, melduje się i ja. Wróciłam do pracy, wiec czasu na pisanie brak, ale czytam regularnie :)

Akuku - torty genialne! chciałabym też kiedyś spróbować :)

Dziewczyny, gdzie zniknęła starajaca? Dawno jej chyba nie było?
 
werci tez się zastanawiam gdzie starajaca, wczoraj miałam pytac...

Anney a mi się dziś snilo ze urodziłam synka i ze było mi smutno ze nie corke ! masakra ;/;/
 
Dziewczyny, dobrze że mi się nic nie śni :) bi nie zazdroszczę takich snów.
wytłumaczył dzisiaj mojej Ali, że Mama ma dzidziusia w brzuszku, bo mi na brzuch noga skoczyła, i że musi uważać. No i teraz mam co chwile "mamo, Ala halo, halo dzidzius" i przykłada główkę do brzuszka i gada i za chwilę mówi "Mamo, dzidziuś spac" :) strasznie to urocze, a Ala będzie cudowna starsza siostra :)
 
Wlasnie! Tez zauważyłam i zapomniałam zapytać.

akuku, zwariować można.


haha super wierci.
moj jozio podejrzewa (bebech) ale nie mówimy im do sprawy.
 
reklama
Do góry