reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Akuku jestem kochana pod mega wrażeniem! Chciałabym mieć taki talent.
Ja od wczoraj męczę się z bólem zęba, do żadnego dentysty się nie dostałam, prywatnie nie zamierzam iść bo teraz w ciąży mamy prawo do darmowego leczenia kanalowego wszystkich zębów. U nas dentysta prywatnie zazyczyl sobie 250zl od jednego kanału...
 
Pupui i jak?

ja ledwo żyje. Cała noc mi sie śniło,ze moja córeczka ma borelioza i orzec to ma wady. Grrrrr


i córeczkacóreczka
 
Dzień dobry, melduje się i ja. Wróciłam do pracy, wiec czasu na pisanie brak, ale czytam regularnie :)

Akuku - torty genialne! chciałabym też kiedyś spróbować :)

Dziewczyny, gdzie zniknęła starajaca? Dawno jej chyba nie było?
 
werci tez się zastanawiam gdzie starajaca, wczoraj miałam pytac...

Anney a mi się dziś snilo ze urodziłam synka i ze było mi smutno ze nie corke ! masakra ;/;/
 
Dziewczyny, dobrze że mi się nic nie śni :) bi nie zazdroszczę takich snów.
wytłumaczył dzisiaj mojej Ali, że Mama ma dzidziusia w brzuszku, bo mi na brzuch noga skoczyła, i że musi uważać. No i teraz mam co chwile "mamo, Ala halo, halo dzidzius" i przykłada główkę do brzuszka i gada i za chwilę mówi "Mamo, dzidziuś spac" :) strasznie to urocze, a Ala będzie cudowna starsza siostra :)
 
Wlasnie! Tez zauważyłam i zapomniałam zapytać.

akuku, zwariować można.


haha super wierci.
moj jozio podejrzewa (bebech) ale nie mówimy im do sprawy.
 
reklama
Do góry