reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
No tak, w sumie racja :D ale wecie, jak sie uslyszy to od lekarza to troche sie to do glowy wbija :-)

moze lekarz nie mial update'u ;)
kochana, nie stresuj sie tym.
nie lubei jak lekarze rzuca haslo i nawet nie pofatyguja sie wytlumaczyc calego procesu, tylko 'zaufaj mi' i potem sie stresujemy.

zgadzam sie z ewelinka, jak pisalam wcesniej,ze prostaglandyny w spermie romiekczaja szzyjke (i tez nie jedna dawka) i orgazm powoduje skurcze macicy, ale miesnie macicy sa potezne, wiec byle orgazm nie spowoduje poronienia w zdrowej ciazy.
jesli ciaza jest wysokiego ryzyka, sa plamienia etc. to TO sposrod wielu innych wskazan (skracajaca sie szjka (ale tak naprawde tez dopiero od ok 14tyg)nawykowe poronienia, polipy na scianach maicy i mnostwo innych kondycji) jest przeciwskazaniem do sexu.
gdyby nasienie mialo az tak cudowna moc powodowania skurczow, to byloby najlepszym srodkiem do wywolywania porodu, a tak nie jest.

a wiem co mowie, takze jak ciaza mocna, to cieszcie sie seksem (ja z tych co nie moga przez szyjke ;) )

zawsze alternatywa jest soczysty sex i finish na jedrnych ciazowych piersiach (ze tak pociagne te sny erotyczne :-D:-D haha - mam nadzieje,ze sie nie gorszycie ;) )

enjoy it!



tym samym dzien dobry sie z paniami ;)

moja noc dobra, dzis zero mdlosci :szok: cycusie delikatnie bola,mniej niz zwykle :baffled: i oczywiscie schiza na max :p
synki moje odmowily pojscia do ich ojca dzis, wiec mamy kolejny rodzinny dzien.

a jak wasze samopoczucie kochane?
 
Kochana a ja sie czuje nawet nawet czas wstac bo ja jeszcze w lozkku:) kocham dlugo spac a teraz nam wolno :) brzuch mnie troche boli ale to ok widocznie tak musi byc :) milego dnia zycze kazdej mamusce
 
daria super,że wszystko ok:)

Dziewczyny mnie od nocy zaczął boleć brzuch ale tak inaczej nie jak na okres ale tak jakbym miała mega zakwasy plus zapalenie pęcherza,czy któraś z Was ma takie bóle albo miała w poprzednich ciążach??


oj anka, ja w poprzedniej ciazy mialam wszelkiej masci, a plecy to nei tylko mnei ciagnely tylko napier.... ;)



gusiu kokhaan, odpoczywaj, omdlenia sa u niektorych czesto. pij duzo wody i zmieniaj pozycje powoli.
 
Ooo ja wywolywalam kazdy porod sexem i doopa ! Nic a nic nie pomagalo! W koncu olalam to bo na koniec to juz zadna przyjemnosc a i tak nic nie pomagalo. Dzidzius decyduje kiedy ma wyjsc ;) przewaznie w najmniej odpowiednim momencie ;)
 
reklama
Ja narazir i tak przytulanie odpuszczam, na wszelki wypadek :)

Gusia, mi sie czesto kreci w glowie szczegolnie po szybkiej zmianie pozycji, robi mi sie goraco, zatykaja sie uszy i czuje ucisk w glowie i wirowanie :o

Kochane, jak jest u Was z chudnieciem? Bo ja ostatnio coraz czesciej slysze ze chudne i robie sie coraz bledsza..

Czuje ze dzisiaj bedzie znowu ciezki dzien, chyba znowu wroce do mięty..
 
Do góry