reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hej, widze, ze dyskusja na calego, jak tu do pracy I za wami nadarzyc :-)

Anney, Lucalew, dobrze, ze nic powaznego sie nie dzieje, jestescie pod opieka lekarzy. Trzymam kciuki za ich kompetencje teraz.

Co do spania razem/osobno i wersje posrednie, to przecwiczylismy juz wszystkie mozliwe kombinacje z udzialem
2 starych i 2 mlodych w 2 sypialniach, od wersji wszyscy w jednym lozku (nie polecam) do wersji kazdy w swoim (polecam wersje mama sama w lozku 2 x 2, tata w drugiej sypialni z maluchami :-) )

Teraz chlopcy maja pokoj razem, a dla nas beda 2 opcje: ja z maluchem w naszej sypialni albo w jego mniejszej, a maz wysypiajacy sie do pracy w tej drugiej. Przy piersi to sie najlepiej mi sprawdzalo, podobnie jak innym, latanie na karmienie do drugiego pokoju bylo dosc meczace, zwlaszcza ze zdarzalo mi sie u nich zasnac bez mojej koldry I poduszki, no I wracanie do zimnego lozka na 1-2 h, brrrr. Ale kto wie, jaki tym razem trafi sie model w obsludze :-) moze sprawdzi sie cos innego
 
reklama
A to jest pokoj mojej pszczolki. W przyszlosci dla dzieci, bede musiala pomyslec o chlopiecych dodatkach.
ImageUploadedByForum BabyBoom1429125803.810079.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1429125895.556665.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1429125803.810079.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1429125803.810079.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 53
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1429125895.556665.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1429125895.556665.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 49
Kasietta dobrze, ze nic tak naprawde sie nie stalo.

Beata ja mam wrazenie, ze sie udusze az czasem. Wydaje mi sie, ze to tez przez to, ze kondycja marna bo jednak od poczatku ta ciaza taka lezaca. No i macica juz konkretna wiec troche sie te pluca kurcza.

No wlasnie dziewczyny ja tez sobie nie wyobrazam maluchow w innym pokoju. Planuje nasze lozko wymienic na takie 200x200 zeby spac z dziecmi bo tak sie czuje najbezpieczniej i tak latwiej mi sie wyspac. :-D ale ja to jestem dziwna bo nie umialam spac jak Tola spala w swoim lozeczku. Ciagle chodzilam i sprawdzalam czy oddycha :-D a jak spala z nami to cycka wystawilam i spalam dalej :-D

A jutro ide do ginka bo chyba i mnie jakas infekcja dopadla to nie bede czekac do pniedzialku. Kciuki za palme z kokosami bardzo poprosze bo dzialaja cuda :-D
 
Maya nie ma za duzo zabawek bo i tak bawi sie wiecznie lalkami bobaskami ktore ma w salonie. A w pokoju nieliczne zabawki ktore ma sa pochowane w podlach i nic na wierzchu nie lezy, bo inaczej by mnie wkurzalo.
Teraz musze poszukac czegos gustownego do salonu wlasnie na zabawki bo leza w koszu ale juz sie z niego wysypuja i wkurza mnie to nieziemsko
 
Beata mi już jakiś czas temu oddech się spłycił i się szybko męczę. Dziecko naciska na przeponę i to dlatego.
Kasietta dobrze, że nic Wam nie jest.
Cinamona o kurde!! Ale śliczny!!! [emoji7][emoji7][emoji7]
My mamy dwa pokoje w tym otwarty salon połączony z kuchnią więc będziemy mieszkać wszyscy w naszej sypialni. Dlatego też będzie tylko dziecięcy kącik. Później zobaczymy. Może uda się odłożyć kasę i wymienić mieszkanie na większe. Oby!
A ja byłam dziś na wizycie u mojego gineksa prowadzącego i tak jak Wam wcześniej pisałam poprosiłam o zbadanie szyjki (bo przez całą ciążę z wyjątkiem pierwszej wizyty mnie nie badał. Usg robił inny lekarz). A on do mnie że przecież zdrowa ciąża i nie widzi powodu, ale jak chcę to ok. I co? Okazało się, że mam początki infekcji. Ech... [emoji19] Przepisał mi globulki. Do tego mam gorsze niż ostatnio wyniki krwi i moczu i dostałam jakieś żelazo na receptę. Mam też skierowanie na badanie glukozy. Ja lubię słodkie (np potrafię zjeść całą tubkę mleka skondensowanego [emoji16]) więc jakoś mnie ta glukoza nie przeraża. Za to boję się, że wyniki będą źłe...
 
Bunia - zerknij na coosleeper czy jakoś tak. Może wam się sprawdzi na 2-3mies :-)

A nianie elektroniczna - my korzystaliśmy z aplikacji w telefonie :-)

A co do wagi dziecka to wiecie że ona jest baaardzo orientacyjna? Komp liczy na podstawie wymiarów, przecież nikt nie waży dziecka.. Ja nie przywiązuje do tego uwagi za bardzo .
 
Zuzzi - my mamy podobne mieszkanie.. Córka z nami spala do roku bo teraz mieszkamy w wynajmowanym za granicą i tu ma swój pokój. A jak wrócimy pewnie my będziemy spać w salonie z kuchnią a dzieci w pokoju osobnym.. Nie wyobrażam sobie juz spać z córcia w pokoju :-) tak jak teraz jest lepiej dla wszystkich :-)
 
Sliczne pokoje! I ten cinamony, i te wczesniejsze. Ja to nie bardzo mam 'zmysl' dekoracyjny, i tez nie czuje takiej mocnej potrzeby niestety. Lubie jak jest funkcjonalnie i schludnie.

A przy okazji zapytam - lozeczko pietrowe - jakie macie opinie?
 
reklama
Zuzzi, dobrze, ze cie zbadal. Nie wszyscy to robia, ja np mialam w poprzednich ciazach co 2 raz badanie... Teraz zawsze. Ale nie zawsze dziewczyny przeciez wiedza ci powinno niepokoic, wiec troche dziwne to podejscie. W koncu po to wizyta, zeby sie upewnic. Teraz nie jest tak trudno zinterpretowac wyniki krwi, moczu czy zmierzyc sobie cisnienie...
 
Do góry