reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Loveboiled ta małpka nad łóżeczkiem jest śliczna :) tez możliwe ze taka zakupie jak moj tez "zachce" :D

Akuku wlasnie chyba w weekend będę miała wiecej czasu to ogólnie będę "polować" w necie.. Bo śmiejcie sie czy nie ale ja jak zacznę szperać to tyle rzeczy przeglądam ze mi pol dnia schodzi.. Bo to tu to tam a to zapisuje bo może akurat i tak wkolko.. A moj potem "ze cały dzień na kompie siedziałas?:D" a to przecież skupić sie trzeba no nie ?;)
 
reklama
Ale sliczne rzeczy i pokoje dzisiaj pokazujecie! tylko patrzec i patrzec! :-)

bylam na tych warsztatach MAMO TO JA - ciesze sie, ze poszlam bo wyklady byly naprawde fajne no i gratisow sporo wpadlo :-) momentami troche za duzo reklamy w wykladach danych marek ale ogolnie barrrdzo bylam zadowolona :tak:



jutro wielki dzien! jak sie wyspie to kupuje prawie calutka wyprawke! :-) butelki, łozeczko, komode, materac - no szalenstwo bedzie
 
Natka o jeju to powodzenia jutro abyś kupiła :)
Ja mam tylko cześć a juz zawrotu głowy dostaje Eh :D teraz odkładam cos i potem znowu buum :) chciałabym w czerwcu mieć juz wszystko kupione [emoji120]
A co do warsztatów o były jakieś ogólne?
Ja mysle sie zapisać na maj albo czerwiec tylko u mnie w szpitalu organizują tam gdzie będę rodziła i jest o karmieniu piersią, inne tak jakby szkoła rodzenia z pielęgnacja dla noworodków i oprowadzają po oddziale gin-pol i chyba jeszcze jakieś nie pamietam.. W sumie ileż będę czekać z tym :D
 
Natka pozwól, że zapytam, bo ciekawość zżera - planujesz karmić piersią, ale butelki kupujesz tak na wszelki czy na modyfikowany chcesz się przerzucić? Co jakiś czas gdzieś się tu w wątku ta butelka przewija i wyłapuję ją wzrokiem, ale jakoś nie miałam odwagi zapytać. Jednak ciekawość zwyciężyła ;) pytam bo sama nie wiem co robić, czy mieć taką awaryjną w razie jakby gdyby co nie daj Bóg? Przy Kubusiu miałam chyha z 5-10, a teraz nauczona doświadczeniem myślę, że chyba nie potrzebuję żadnej?
Za to smoczek planuję kupić jeden.
Przy okazji - udanego polowania na wyprawkę! Pochwal się jak wrócisz! :)

A Wy jakie macie plany w tym temacie Mamunie moje kochane?
 
Ancikowa- ja też przy Ali kupowałam butelki, teraz nic nie kupuje, bo mi tamte zostały nieruszone ;) Ala kompletnie nie chciała pić ze smoczka, ani nawet zwykłego smoczka wziąć do buzi, jak miała 4-5 miesięcy piła z kubka ze słomka. Gdybym nic teraz nie miała, to pewnie a zapas nic bym nie kupiła. Ale ja to teraz w ogóle skanera jakaś jestem, może dlatego, że jeszcze nie miałam czasu myśleć o zakupach :)
 
U mnie smoczek uspokajający robił robotę. Różnie mówią, ale według mnie taki smoczek to dobra rzecz, Kubuś był przez to spokojny, nie płakał tyle co dzieci, które smoczka nie chcą, mam więc przyjemne wspomnienia i chyba jednego dla Leo kupię, ale z butelkami na mleko się wstrzymam ;)
 
Cześć nocne marki :-)

Piękne te pokoiki :-) ja mam nadzieję, że kiedyś dorobimy się swojego domku i wtedy też będziemy mogli poszaleć z urządzaniem, bo teraz mieszkanko niestety nie ma wystarczająco przestrzeni...

Natka to powodzenia na zakupach :-D

Ancikowa co do butelek to ja też mam już zestaw zapasowy a planuję karmić piersią. Wydaje mi się, że dobrze mieć chociaż jedną butelką zapasową, jak będę musiała zostawić dziecko z tatusiem, albo dziadkami to awaryjnie będzie czym nakarmić. A tak w temacie to co sądzicie o podawaniu dziecku wody w przerwach od cycka? Niedawno spotkałam się ze zdaniem, że czasem dzieciątko chce po prostu pić, więc nie trzeba go karmić.. Co na to doświadczone mamy?

Ja sypiam coraz gorzej :-( ciągle się budzę w nocy i nie mogę znaleźć miejsca.. Brzuch jeszcze nie jest taki duży a już mam problemy ze spaniem, co to będzie w czerwcu??:szok:
 
Maartuszkaa woda jest zbędna, matka natura obdarzyła nas w bardzo dobry i sprawny system pojąco- karmiący, który powoduje, że mleko w piersiach przez kilka pierwszych minut karmienia jest rzadkie i pozwala się dziecku napić, natomiast dopiero po tych kilku minutach robi się gęstsze i bardziej treściwe, żeby dzidziuś sobie pojadł. Dlatego czasami dziecko wisi u piersi 2minuty i więcej nie chce - zwyczajnie potrzebuje zaspokoić pragnienie, a mama ma w piersiach wodę mleczną ;)
 
reklama
Do góry