reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Moja tez spala z nami w pokoju gdzies przez 6 miesiacy. Nie wyobrazam latac w nocy na kazde karmienie do pokoju malucha. Czesto bylo tak ze mala zjadla, odkladalam ja obok i spalismy razem we 3. Pozniej przenieslismy lozeczko pszczoly do drugiego pokoju. Ale ze mieszalismy w wynajmowanym domo to nie robilismy jej pokoju. Za to jak w lipcu kupilismy wreszcie cos swojego to urzadzilam mlodej pokoj w moim guscie[emoji1] jeszcze nie jest do konca skonczonu. Ma pietrowe lozko bo chce zeby w przyszlosci dzieci spaly razem. Co prawda mamy jeszcze dea wole pokoje. Ale czesto mamy gosci i dobrze jest miec pokoj dla gosci. A drugi pokoj to biuro enka i tam tez jest rozkladana kanapa wiec spac mozna. Moge poswiecic jeden pokoj i zrobic specjalnie dla baka ale po co. Poki beda mali nie bedzie im to przedzkadzac. Teraz koncepcje pokoju Maji musialam troche zmienic bo mial byc typowo dziewczecy ale przeciez w przyszlosci bedzie tam tez mieszkal bak wiec zaczynam myslec o meskich lub neutralnych dodatkach.
Przez pierwsze miesiace bak bedzie spal z nami w pokoju a poznie jesli bedzie ladnie spal w nocy to w pokoju dzieciecym z Maja[emoji1]
 
A ja co do spania to sie jeszcze zastanawiam.. Bo pokój małego bedzie za drzwiami zaraz.. Z drugiej strony myślałam zeby kupić cos do spania dla bigo ze y spał u nas w sypialni przez pierwsze 2-3 miesiące.. Bo w sumie nakarmić i przewinąć bedzie mozna za ściana zeby moj sie wysypial do pracy a spać może obok mnie żebym sie nie martwiła .. Ale nie zdecydowałam jeszcze.. Nianie elekt i tak kupie bo jak nie od razu to i tak sie przyda pózniej..
 
my pewnie nie damy rady wstawić trzech łóżeczek do sypialni więc albo zmieszczą się na chwilę w jednym albo odrazu pójdą do siebie
 
moi obole sali obok mnie w lozeczku o doslownie krok od lozka mojego przez 8-10meisiecy.
z pierwszym- balam sie zachlystniecia, a z drugim musialam, bo on byl prze operacja i przestawal oddychac, wiec musialam go obracac, w zwiazku z czym najczesciej spal ze mna.


jestem po wu
zycie.
piekna infekcja. globulki dopochwowo,
zwiekszony magnez, lola wazy 730g. spala wtulona w lozysko. jedna reka na glowie, druga oczywiscie z palcem w buzi haaha lobuziara.
 
Anney dobrze że sprawdzilas. Wogole to często infekcje w ciąży się zdarzają. . Jaka duza juz twoja corcia!!! A na moim suwaku jest ze ok 500g ma moja oj cos chyba suwaczki nas oszukują:-)
 
reklama
Do góry