reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Magdus92 wierze ze za tydzień będzie juz zarodek, ty tez musisz być dobrej myśli. Wiem ze ciężko się nie zamartwiac ale musisz uwierzyć w to ze zarodek może się jeszcze pojawic.
 
Beata i Anma - bardzo się cieszę z Waszych pozytywnych wizyt!

Magduś - uszy do góry! Na następnej wizycie na pewno zobaczysz już Maluszka!

Kurka! Przestańcie o tym rosole! Bo i ja już mam ogromną ochotę! :-D
Ja jestem padnięta, nie wiem czy ma sens jeżdżenie do pracy. Nie ma mnie w domu 12 h ( dojeżdzam pociągiem) i jak wracam to nie jestem w stanie już nic zrobić. Padam....
 
Wszystko przeze mnie sory :-):-) to ja zaczęłam z tym rosolem:-) z wczoraj mi jeszcze został i dzisiaj też juz dwa talerze pochłonęłam :-):-) teraz to juz mi starczy na tydzień;-)
 
reklama
Magduś wszystko będzie dobrze:) a każdy nawet najmniejszy stres jest teraz zbędny :) za tydzień w poniedziałek ja również mam wizytę i wierzę, że razem zobaczymy swoje zarodki:) będę myślami z Tobą!:)
 
Do góry