reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hej Mamusie,

rzadziej tu bywam, bo mam trochę problemów i głowę zajętą czym innym...

Zanetaanna bardzo Ci współczuję sytuacji. Ja w poprzedniej ciąży tez ciągle byłam dołowana przez mojego lekarza, co kilka dni kazał betę robic. najpierw pęcherzyka nie widział, potem zarodka,a potem serduszka. jak już pojawiło się serduszko, to zmieniłam lekarza, aby więcej się nie stresować.
Trzymam kciuki za pozytywny rozwój sytuacji...

Odnośnie opieki medycznej, uważam, że czym wcześniej się zacznie, tym lepiej, bo można zdrową ciąże podtrzymać, uratować maluszka, któremu zabrakło tylko hormonu do prawidłowego rozwoju. Na pewno ciągłe sprawdzanie i wyczekiwanie czy się pojawił pęcherzyk, zarodek, serduszko jest stresujące, ale wolę to i wiedzieć, że ktoś czuwa nad dzidzią, niż być pozostawiona w niewiedzy i braku opieki - ale to moje zdanie ;)

ja mam wizytę 29.01 - usg zwykłe, a 06-02 usg prenatalne.

WItam nowe mamy i trzymam kciuki za każdą z nas!
 
reklama
Anney jejku co to za zle wiesci ;( i jeszcze ten lot do wawy zamiast gdanska. Postaraj sie nie denerwowac juz ! A bedziesz miala jakas wizyte w pl ?
 
Dziewczyny ale macie fajnie :) ja nastepna wizyte u gin mam dopiero 9.02 a prenatalne dopiero 16.02 juz sie doczekac nie moge zeby zobaczyc moje malenstwo :)
 
Beata a jaka ksiazke czytalas ? Ja ostatnii czuje ze sie wzruszam jak np w tv ktos do kogos mowi ze teskni itd i taka klucha w gardle i az mi dech zapiera hahahaha ;)

Loveboiled trzymam kciuki mocno ;)
 
Lovboiled a ja jutro mam pierwsza wizyte u poloznej hhehe. ;) zapomnialam o tym :p

Figurke zrobilam tzn pmusze skrzydła pingwinowi zrobic.
Biszkopt sie piecze. Potem drugi wstawie. A jutro nocka bedzie. Ale dam radr ;)
 
reklama
Brawo Akuku! Praca wre ! :-) ja sie zawsze wzruszam przy piosence happy, trj znanej co taki hit ostatnio byl i dlatego nie puszczam jej bo rycze, sama nie wiem czemu :-) a w poprzedniej ciazy plakalam jak ogladalam Wyscig szczurow :-D i nie ze smiechu !!!
Ejj brzuch mi sie schowal cos... tzn pileczkam ktora czasen wymacuje gdzies mi zniknela i juz oczywiscie panika. Poza tym po 5 latach akurat teraz musialo mi przyjsc pismo od komornika :/ ciagnie sie sprawa moich alimentow od ojca.... no porazka.... a jeszcze pezyszlo mi pismo z zusu ze nie dostarczylam im jednego druku a ja im 13ego dostarczylam i dopiero sie wyklocilam i znalazla... no po prostu dzisiejszy dzien moge wywalic do kosza...
 
Ostatnia edycja:
Do góry