reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Hej.Dziewczyny ;) dziś obudził mnie straszny sen... ;/... Śniło mi się ze podczas wizyty w toalecie wylatywala ze mnie różowa galaretka... Pewnie wyobrażacie sobie jak to wyglądało... Masakra a do dziś nic strasznego mi się nie śniło oby i ten sen był odwrotnoscia.
 
Sann taki sam sen mialam jakies 2 tyg. Temu.. z tym ze w tej galaretce widzialam mini czlowieczka ! Masakra. Nie martw sie to nasze mysli robia nam psikusy w snie.
 
Hejka dziewczyny, myslalam ze wczoraj rozladowal mi sie telefon a okazalo sie ze po prostu sie zepsol.. nie wlaczy sie i koniec.. dobrze ze mam jeszcze gwarancje..

zaraz bede dzwonic do lekarza bo jakas infekcja mi sie przyplatala.. grrr
 
Hej Dziewczyny
Ucięło mi wiadomośc ;/ wrrrr....
Wróciłam właśnie od Dr, pierwszy raz zobaczyłam w pęcherzyku kropeczke❤️❤️❤️, lekarz jednak nie daje mi wielkich nadziei
Chciałabym Was zapytać czy testowalyscie moze testy elektroniczne, dwa tyg temu robiłam dwa testy jeden zwykły który wskazał bardzo wyraźna kreseczkę na ktora czekałam dwa lata drugi zaś kupiłam elektroniczny który podaje przypuszczalny tydzień ciąży,
W moim przypadku wskazał na 2-3tydzien , zastanawiam sie nad wiarygodnością .
Dzis minęły dwa tyg od tego dnia. Pierwsza beta dwa tyg temu wyniosła 3100 pozniej 3500. Dzis znowu pobrali mi beta Hcg o 17 mam zadzwonić do dr i zapytać o wynik mam nadzieje, ze bedzie rosło bo ostanie wyniki rosły ale powolutku . Ostatni wynik ze środy to 8600... Trzymajcie kciuki....
Całuje
 
Ostatnia edycja:
O kurde dziewczyna dajcie spokój już z tymi snami no jakieś horrory Wam się śnią.. ale to podobno normalne w naszym stanie;-)

Fiołeczka ja bym tak tego nie zostawiła. Poszukaj jakiegoś nawet prywatnie albo idź do szpitala. Nie wiem ale mnie by martwiły takie brązowe plamienia..

Magduś??!!;-)
 
Heyka dziewczyny,jak samopoczucie??.. w sumie to nie wiem od czego zaczac... bo tak poporstu wtracilam sie tu..

To moze zadam pytanie czy ktoras z Was decyduje sie na USG genetyczne plodu?? Kurcze bo mi cos doktor sugerowal ale nie wiem co zrobic...
 
reklama
Witajcie:))))

Gratuluje wszystkim przyszłym mamą :)

pod koniec listopada strasznie dziwnie się czułam... z racji że w listopadzie zaczęliśmy z mężem starać się o dzidziusia... zrobiłam test ciążowy 2 grudnia - wieczorem ku moim oczom ukazały się dwie kreski!:) początkowy szok nawet chyba z żałowaniem i niedowierzaniem że JUŻ się udało... i że JUŻ rodzi się we mnie nowe życie... popłakałam się ale nie ze szczęścia...
zrobiłam kolejne dwa testy jeszcze tego samego wieczora - i rano wyszły dwie kreski
z dnia na dzień oswajałam się z myślą... że to już że będę mamą!:)
dziś jest to dla mnie najcudowniejszy okres mimo wymiotów różnego samopoczucia;)
tym bardziej że moje wszystkie przyjaciółki są w ciąży ! pierwsza rodzi na początku kwietnia ostatnia - 3 tygodnie po mnie (łącznie jest nas 5! )

dziś byłam na pierwszym genetycznym USG - z ktorego niezbyt jestem zadowolona bo nie dowiedziałam się nic poza tym że jest dobrze
Przezierność 0,18 ale co mm? nie wiem
w pn idę prywatnie na USG:)

POZDRAWIAM SERDECZNIE I DO USŁYSZENIA!!!
 
Do góry