reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Zuza zdrowia dla Filipka.
Akuku znajomych synek zaczął ząbkować jak miał 3 m więc i takie cuda są. Oby Ala przeszła to łagodnie [emoji4]
Cinamona a co to za gula? Wiesz coś?
Panikara zazdroszczę wypadu [emoji7] No i gratuluję samodzielnego zasypiania! W sumie znowu zazdroszczę [emoji12]
Lidia u nas podobnie niestety [emoji19] Aktualnie mamy skok i od 2 do 7 Aleks się rzucał przez sen i budził co 1,5 h [emoji17] Brzuch mam skopany... Za to rano obudził się w świetnym nastroju i śmiał się do taty tak, że m aż się spóźnił do pracy [emoji13]
Mam nadzieję, że po skoku zacznie trochę normalniej spać. Nie wymagam wiele, chociaż po 3 h [emoji37]
 
reklama
Dziewczyny ta gula co ma Maja na szyji to torbiel skrzelopochodna. Niezloslia ani nic z tych rzeczy. To taka wada wrodzona szyji jeszcze z okresu plodowego. Nic strasznego tyle ze usunac to mozna chyba tylko chirurgiczne pod narkoza. W poniedzialek mamy wizyte u chirurga dziecego to prwnie dowiem sie wiecej. Ale nastawiam sie na operacje.

Ja tez zazdroszcze pieknie spiacych dzieci w nocy. Hugo wytrzymuje max 4,5 godz, pierwsze spanie a pozniej to roznie. Dzisiaj np w miare ladnie spal bo w nocy byly tylko dwa karmienia a zazwyczaj nad ranem czesciej sie upomina. Gdyby wszystkie noc byl takie jak ta dzisiaj to bylabym zadowolona.
A w dzien to je czesto. Zdarza sie ze i co godzine ale srednio co 1,5 no chyba ze jestem poza domem to czasem wytrzyma wiecej.
Pamietam ze Maja tez mi jadla co 1,5 godz w dzien.

Kopfer wspolczucia[emoji20] ile jeszcze musicie sie tak meczyc?
I jak z karmieniem? Dajesz rade z ta rozporka?
 
Blerka - to samo o nie podciągania dziecka do siadania mówił mi lekarz na patologii noworodka.
Ja zauważyłam, że młody lubi zabawki, które grają i świecą, a ja nie mam nic przeciwko nim. Dobrze rozwijaja się wzrok jak dziecko podąża wzrokiem za swiatlem.
Wieża kupiona przez wujka, kolejka przez dziadka są super. Segregator na kształty też jest fajny.
Kopfer, wiem co masz, u nas też rączki non stop, tylko my przyzwyczailiśmy przy kolkach. Ostatnio miałam tak po skoku i udało mi się znowu go nauczyć zajmować trochę sobą. Teraz znów ta sama akcja. Tobie życzę siły :)
jlnx fajna akcja z basenem, ka ale boję.
Akuku - a chłopcy kiedy ząbkowali?
Podobno nasze dzieci ząbkują w podobnym okresie jak my to przechodziliśmy. Sprawdziło się to u którejś?
Zuzagk dałaś antybiotyk?
 
Hej

U nas tez skok wiec mam zaleglosci w czytaniu i pisaniu bp maly potrzebuje wiecej milosci czulosci noszenia przytulania jedzenia i zainteresowania. W dzien prawie nie spi (wczoraj pospal tylko godzinke) Noce jeszcze wzgledne

Dla chorowitkow zdrowka duzo

Dla mam co odczuwaja brak pokarmu polecam do wyprobowania taka nowosc Piulatte Plus firmy Humana. Drogie to jest ale wg mnie dziala. Dostalam probke od poloznej jak przychodzila jeszcze do nas i teraz zamierzam kupic. Nie trzeba tego pic codziennie tylko mozna np wtedy gdy czujemy ze pokarmu jest "za malo". W opakowaniu jest 14 saszetek ale moze sa apteki co sprzedaja na sztuki zeby wyprobowac.

Co do prezentow to ja tez nie mam pomyslu bo w zasadzie mamy mnostwo rzeczy po starszaku i po innych maluchach z bliskiej rodziny
 
Zuzagk masakra, nic nie pomaga?
Jedz sprawdź bo z maluchami o zapalenie z przeziębienia to chwila. Nam kazali przyjeżdżać kiedy tylko uważałam za słuszne, a przy takim podejrzeniu jechać nawet do szpitala.
Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i nie będzie takiej potrzeby.

W realu promocja na zabawki z Fisher Price, widziałam gazetkę na necie.
 
Maly lezy zadowolony. ale tak, ma kaszel, szczeka jak psiak. do tego jak chce zaplakac to taki dzwiek kakby glos tracil. ja dzisiaj rano tez stracilam glos.
jedziemy i zobaczymy.
 
reklama
Do góry