reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Panikara wczoraj tak samo krmilysmy ;) tzn Icja zasnela o 22 karmiona kolo 21. Spala do 6.15 :D

Lucele jakie korale ? Nie mam !

Bunia tak ta ;);)

Bunia ja nawet dokumentu nie musze pokazywac ;)
Fajna hustawka. Ta mamaroo tez do kontaktu ;)
Jutro ma byc i ciekaee czy Alocji sie spodoba ;)

Po lelarzu... eee zmienili antybiotyk..ahh ja juz nie mam sily i dperechy jakiejs dostaje chyba.. bo nie mam jak mu pomoc a bardzo chce!

Lunera fajna ta wierza. Musze poszukac;) choc mysle ze emilek by sie nia z checia zajal ;)

I d e spac bo glowa m i peka..

Alicja od kilku dni spi coraz lepiej.. tzn nawet 8 godzin ;)
Dzis mamy debiut w kolysce..
Zawsze spala z nami :) kocham z nia spac ale jezeli jej bedzie odpowiadal sen w kolysce to tak bedzie lepiej..do zobakowania haha ;)

Tak swoja droha Alicji juz zabki ida.. widac zgrubienie na dziaslach ;) ledwo kolki sie skonczyly abtu zeby sie pchaja. Ah jo.
 
reklama
Basen ok., nie płakała, raczej zdziwiona była, co się wokół niej dzieje. Być może tylko trzeba będzie zmienić grupę, bo akurat trafiło się, że inne dzieci już chodziły na poprzedni karnet przez 2 miesiące. Te inne dzieci już są przez rodziców zanurzane trochę po zabawkę, szczerze mówiąc trochę mnie to przeraża na razie, ale Kaja na razie i tak musi się oswoić z nowym miejscem. Polewanie wodą po główce jej nie przeszkadza.
 
Akuku juz zabki? Jeju ja myślałam ze tu hoho jeszcze do tego okresu..

Jinx zajęcia z maluszkiem na basenie fajnie :)
 
A moja córa na brzuszku tylko czasem podniesie główkę, o wiele bardziej woli podnosić jak jest na plecach i coraz wyżej i dłużej trzyma ;) a jak jest na rękach to tylko jak usypia to kładzie główkę a tak to trzyma główkę w pionie i się rozgląda dookoła ;)

Mh niestety wciąż się budzimy w nocy. Jak ją nakarmię o 19 to śpi do 12, a potem pobudki co 2h, nawet czasem po godzinie się przebudzi i weźmie cyca do buzi, potrzyma łyknie dwa razy i śpi dalej , więc u nas jeszcze nie ma mowy o samodzielnym spaniu w łóżeczku.
 
Akuku - wpisz w eBay Silicone Teething Necklace.

A w pl np na fb znajdzcie Gryzole
Tam dziewczyna robi też takie korale i inne zawieszki do gryzienia :-)
 
Hej,
Zazdroszczę spania, u nas jeszcze jedno karmienie w nocy jest, ale młody wieczorem je malutko i nie da się dokarmić.
U nas z prezentem będzie problem bo ja kupuje młodemu wszystko co mi się tylko wymyśli :) jakieś braki z dzieciństwa chyba ;) MamaRoo dwa tygodnie temu, Bee Boo z Fisher Price, caboo w tym tygodniu. Jakieś zawieszki do wózka mówiące. Do grudnia to kupie mu wszystko co potrzebuje. Jeszcze mam ochotę na przenośną karuzele i szczeniaczka uczniaczka. A na wiosnę auto na akumulator :) A narazie może skorzystam z waszych pomysłów ;) Jeszcze będą chrzciny i też dojdą prezenty.
Z teściową się pokłóciłam, z m też, także atmosfera do d***.
Młody był już u niani, super dziewczyna i już go uwielbia, także chociaż taką pomoc mam.
Skok jest, ale po tym ostatnim już się przyzwyczaiłam.
Młody też chcę siadać, ale jeszcze się nie przewraca. Lekarka go obejrzała i twierdzi, że niedługo zacznie. Na brzuchu młody lubi być i ma w łóżeczku zabawki tummy time na które sobie patrzy i się cieszy. On na brzuszku lubi być bo od małego go przyzwyczailiśmy bo miał kolki, teraz tylko tak śpi. Śpi raczej w łóżeczku u siebie w pokoju, tak go nauczyliśmy zachęceni przez pediatre.
 
U was coraz lepiej a u mnie coraz gorzej. Przez ta rozworke i szpital Lidka nauczyla sie spędzać czas na rękach i tak wypada nasz caly dzien. Nosimy sie plecami do mojego brzucha i zwiedzamy. Jak ja tylko klade to sa piski i krzyki i codzien nowy arsenal w głosie. Tak samo jak jest za dlugo w jednym miejscu :/ no i odkąd ma rozworke to tez gorzej spi. Do tej pory bylo karmienie o 21 i spala do 4. Teraz budzimy sie co dwie godziny niestety. Liczę na to ze jak się pozbędziemy tego ustrojstwa to jej sie zmieni.
 
reklama
z tym podciąganiem do siadu to nasza rehabilitantka powiedziała, że nie powinno sie podciądać/ciągnąć/ popychac i takie tam... dziecko musi samo. Leon też się rwie, po tych ćwiczeniach podłapał kilka ruchów i teraz chciałby je ciągle praktykować.

u nas ze spaniem gorzej... no i jemy nadal maksymalnie co 3 godziny.

co do trzymania główki w jedną stronę - to bym zapytała przy okazji pediatry czy wszystko ok... chociaż moja pani dr niczego nie zauważyła u Lenona. Dobrze, ze sie uparłam na sprawdzenie Młodego u fizjo. Lekarce już bardzo grzecznie podziekowałam, po szczepieniu zmieiamy przychodnie.

Lunera, ta wieża super! kradne pomysł! Nienawidzę grających, piszczących plastikowych zabawek. Ja ich nie kupuję i bliskich też proszę żeby zamiast kolejnej grzechotki, przyniesli książkę.

Mąż już zapowiedział, że Leon dostanie od Niego kolejkę elektryczną i tory. Od zawsze o tym gada, że tak będzie się z synem bawił :)
 
Do góry