reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Sann czyli większość fizjo ćwiczy z nia jak jeździcie.. Ale wazne ze poprawę widac :) my dopiero zaczynamy wiec mamy z 4 ćwicz rozciągające i ona z nim ćwiczy jak jesteśmy i ja w domu tak raz dziennie serie ciągnę..
 
reklama
Tak bunia :)
Co jakiś czas będzie miała wizytę u psychologa już jedną miała na kolejnej sprawdzą jak się rozwija porównując do pierwszej wizyty.
Widzę po niej że jest bardzo zestresowana na zajęciach ... W domu puszcza piąstki a u nich strasznie zaciska.
Wiem że jeszcze długa droga przed nami żeby wszystko było ok
 
Ja dziewczyny używam pampers swaddlers i huggies pure and natural i oba sa dobre.. Oba bardzo dobre jak dla mnie i juz kupka nie wylatuje.. Ale juz jestem w połowie obu paczek i cos mi sie wydaje ze huggies będę musiała juz 3..

Lunera ja tez tak zapinam czyli w miarę dokładnie i lekko ciasnawo.. Noi siusiak w dół bo inaczej obsikany cały by był chyba.. Pamietam początki jak lubial sobie w trakcie zmiany siknac.. Albo po kąpieli w ręcznik Eh..

Kopfer no to macie z ta rozworka faktycznie... :/ A co ortopeda mowi ile to musicie stosować ?

Lilija co do imprezy to zalezy wlasnie ile gości.. Bo jak w domu to przygotować trzeba wszystko i posprzątać .. Moja znajoma robiła np w domu i żałowała bo i bałagan i wogole mowi ciezko było ogarnąć ale jak mowię zalezy ile macie miejsca i ile ludzi bo jedzenie i tak catering.. Biedny sie kupka umęczyl ale wazne ze udało sie uspokoić i zasnął.. My mieliśmy śluzowata kupkę z 2-3 razy pamietam. Ale chyba bez histerii

Cinamona u mnie w dzien tez spania coraz mniej o sie przyzwyczaić nie moge ze nie mam tyle czasu co wcześniej.. Ale ze to noce zaczął spać pieknie od 2-3 dni.. Zobaczymy jak sytuacja sie rozwinie.. Wczoraj usnął po jedzieniu juz sie "dopchal" koło 10 i teraz karmimy sie a jest 6 rano.. Wcześniejsza noc dał mi rozrywkę do 1 w nocy i sie obudził juz całkiem ok 9 rano.. I noc wcześniej tez jakos 10-5.. Ale za to wieczory jak sie obudzi np 5 popołudniu to zanim na noc zaśnie to ma np jedna drzemkę 30 min albo z dwie po 20... Jak sie zabawa zmęczy..

Fioleczka wazne ze poprawa jest [emoji173]️

Akuku teraz będę tylko kark sprawdzać :) bo mnie te dłonie zimne niepokoiły..
 
Sann to tak jak i u nas długa droga z ta główka i rozciąganiem.. Ale co zrobić.. Trzeba i jyz a wazne ze poprawę widac jakakolwiek.. My u fizjo byliśmy dopiero dwa razy i nie zauważam zeby jakos sie "blokował" u niej ale on młodszy od twojej wiec moze dlatego
 
Jestem już drugi dzień na diecie, nadal wytrwale ćwiczę i przez to mam jeszcze mniej czasu na forum. Też korzystam na telefonie.
Bunia fajnie, że do nas wróciłaś [emoji4]
Mój też ma prawie zawsze zimne rączki.
Byliśmy wczoraj u ortopedy, bo jak robiliśmy usg bioderek to wyszło, że jedno wolniej się rozwija. Pan doktor powiedział, że to minimalna różnica i nie ma się co przejmować, ale dał ćwiczenia do robienia i kazał na noc tetre w gaciochy wsadzać.
Wczoraj po południu byliśmy też u pediatry, bo mały płacząc dwa razy strzelił gilem na pół bodziaka i dziwnie oddychał. Na szczęście oskrzela i płuca czyste a na mały katarek nic poza solą fizjologiczną pani do doopy doktor nie kazała. Przy okazji był ważony i waży 5127 g więc już w normalnym tempie zaczyna przybierać. Nadal jest nieduży w stosunku do waszych szkrabów bo dziś kończy 2 miesiące i dopiero od kilku dni Pampersy 2 i ubranka 62.
Mój tryb dnia jest teraz ustawiony nie tylko pod dziecko, ale też pod dietę, bo muszę jeść o konkretnych godzinach. I tak wczoraj po powrocie od pediatry najpierw musiałam go nakarmić, później ugotować sobie podwieczorek i uśpić go żebym mogła wreszcie poćwiczyć. I tak wydarzyło się coś dziwnego. Jak go uśpiłam ok 19.30 tak śpi do teraz (11.40) choć obudził się o 6.20 i zaczął się hihrać [emoji23][emoji23][emoji23] i nie chciał spać przez jakieś 20 min. Na szczęście po przewinięciu o cycku znowu odleciał.
Bunia ja też widzę różnicę w rozmiarze Pampers i happy.
Cinamona świetnie Cię rozumiem. Mnie też to dołuje. Przyjdzie czas i na nasze dzieci [emoji6]
Fiołeczka super, że widać poprawę! Będzie coraz lepiej.
 
Bunia licząc wiek od terminu porodu mają tyle samo :)
Czasem już sama nie wiem jak podchodzić do tego jak się rozwija bo jednak 6 tygodni to dużo. Więc porównuje do waszych maluszków z terminu ok 20.08 :)
 
reklama
Do góry