reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Już sama niewiem czy to skok czy nie.
Dobrze jest uśmiecha się a za chwilę płacz.
Nawet niewiem którym skokiem się kierować tym normalnym czy te 6 tygodni wcześniej ;(
Czy po karmieniu wieczornym zostawiać ją aż skończy płakać sama czy w jakiś inny sposób jeszcze próbować jej się uspokoić.

Sann u nas też tak jest z tym wieczornym spaniem i karmieniem. No ja staram się jednak go wyciszyć bo on potrafi się bardzo rozplakac aż się zanosi więc stosuje różne sposoby od noszenia, bujania, smoczka, cycka po zawijanie.
 
reklama
U mnie czasem nerwy puszczają i strasznie krzyczę na mała... Ale staram sie codziennie byc lepsza. Po całym dniu staram sie sobie wszystko przemyśleć i buc lepsza. Nie jestem ideałem. Nigdy nie będę. Staram sie nie patrzeć w tył tylko byc lepsza.

Dziewczyny pisaliście ze wasze dzieci puszczają cyca i sie denerwują, moj tez tak ma. Pytałam o to moja hv i powiedziała ze to moze byc spowodowane ruchami jelit które nie pozwalała sie dziecku skupić na piciu lub chęcią odbicia. Gdy mały zaczyna puszczać cyca to biorę go do odbicia i to pomaga.

Dzisiaj zasnęłam na kanapie... Nigdy tak zmęczona nie byłam.

Amor coś w tym jest bo parę razy tak zrobiłam i małemu albo się odbiło albo puszczal baczki.
 
Amor a który ma tydzień? Może to skok rozwojowy? Jest ok 7-9 tydzień. Mój akurat ma i dosłownie 24H chce być przy mnie. Co do zielonej kupy to od kapusty czerwonej. Taka samą będzie miał od np. buraczków i szpinaku.

Panikara mój też nowe dźwięki :-). A spróbuj miny do niego robić to zobaczysz jak stara się Cię naśladować/przedzezniać :-)
 
Witam w dobrym humorze :)

Dziecko po raz pierwszy od dawna spało dłużej niż 3h, ostatnia pobudka była o 5 i udało się zasnąć jeszcze do teraz. Nie obudziła mnie płaczem, tylko sama otworzyłam oczy i co zastałam wrzuciłam na odpowiedni wątek :)

Amor, skok jak nic!

Lilija, serio nasze jedzenie barwi kupę dziecka? To tłumaczy czemu młoda dość często ma zielone kupy:p

Lucalew, też muszę nagrać dźwięki, strasznie to śmieszne jak tak sobie gadamy.

Nie odzywałam się, tylko czytałam wasze rozmowy o wychowaniu. To forum to skarbnica wiedzy!

Kończę, bo już dziecko się niecierpliwi :p
 
Hej Matki Polki!

wczoraj bardzo kiepski dzień, bez spania i odkładania... Był tak zmęczony, że nie mógł zasnąć na noc i usypianie było ciężkie bardzo...ale udało się. W nocy 3 karmienia- już dawno tak nie było.
nas też piąstki w buzi, a smoka nie chce. Dużo się śmieje i gada... Widać, że sie stara żeby to 'aguuuuu" było wyraźne :p skupia się i kilkukrotnie układa usta żeby było idealnie.

Oby dziś był lepszy dzień,

Amor - moim zdaniem to skok!
Panikara - przedszkolne miłości są przeurocze! :)
Luca - kciuki za owocne spotkanie z laktacyjną panią
Akuku - ja też chce w kuli na wodzie pochodzić!!!!
Lilija - i jak Twoje ramiona i plecy wytrzymują te słodkie 6,500?? :p
Ancikowa - bezpiecznej podrózy!daj znać jak dotrzecie
Zuzzi - kciuki za spanie Aleksa!
Kasietta - super, że dobry humor od rana :)
Cina - jaku Teściów?
 
reklama
Do góry