reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akuku,
Świetny pomysł!!!

Kruszka,
A może niech Franio mu takie kupony narysuje? Ty możesz cos dopisać...
Może jakiś kupon na gadżet do motoru? Albo do zegarka? I niech sobie sam dobierze?

Mój tez nie wychodzi. Meczy in innych sportów nie oglada. Alkoholu nie pijemy juz z pół roku. Tzn ja dłużej :-)
Ale nudziarz, co?
 
reklama
haha Akuku przypuszczam że z tymi lodzikami to faktycznie mężowie najchętniej by korzystali, pewnie trzeba by było napisać razy 10 i w tydzień nie ma kuponu :p trójkąt dla mnie hardcore a dla mojego jeszcze większy bo on zazdrośnik, nawet pewnie o kobietę by był zazdrosny :p
 
Kupony super pomysł! Za kilka dni dzień chłopaka to jak dam radę może skorzystam [emoji4] Ja kiedyś zrobiłam takie karteczki, na których napisałam powody dla których go kocham [emoji4] Było ich sto i każda wyłożona do balona. Cały pokój był w balonach, które m musiał przebijać żeby zobaczyć co jest w środku. Jego mina bezcenna![emoji7]
 
Akuku ale fajny pomysł:-) hehe i zapewne lodziki królują :-D szkoda że my już po rocznicy o której wstyd się przyznać oboje zapomnieliśmy..

U nas niestety domowa epidemia :-( w środę rozłożyło męża, w czwartek mnie a dziś mały obudził się z zatkanym nosem :-( cały dzień spędził na moich rękach a teraz udało mu się zasnąć na mnie. Nie wiem już jak mu pomóc, wpuszczam sól do noska, trochę odciągam fridą, kladlam też na brzuszku z nadzieją że samo wyleci ale to wszystko z marnym skutkiem, robiłam też inhalacje solą fizjologiczną ale pomogło na chwilę..
 
Akuku ja też zawsze wolałam objazdówkę niż siedzenie na dupie w jednym miejscu, no chyba że jest to gdzieś na wsi albo nad jeziorem w namiocie, natomiast kompletnie nie nadaję się na wakacje all inclusive, smażenie plackiem na plaży itp.
Btw nam to się tak marzy, że jak Leoś troszkę podrośnie to wybierzemy się do Chin... ;)
PS. Akuku posłałam Ci PW, troszkę Cię jeszcze pomęczę ;)

Lunera wolałabym "nudziarza" niż imprezowicza!
 
Martuszka jesli karmisz piersia wkrop mu swoje mleko ;).


Ancikowa ja uwielbiam wakacje objazdowe.. jak alex mial2 lata a viki pol roku pojechalismy na 3 tygodnie autem.. tam gdzie palec na mapie wskazal ;)
Codziennie gdzie indziej .. duzo na plazach roznych :)

Ancikowa przeczytam pw jak mala poloze.
 
Zuzzi,
Ile godzin te 100 balonów robiłaś? Czy była ekipa? Super pomysł!!! Szkoda, ze teraz nie bardzo jest czas na takie rewelacje. Tez tak myślicie, ze przed dzieciakami przepuszczalyscie czas przez palce?

Anciikowa,
Nudziarz do Chin cię raczej nie zabierze... Chociaż mój to lubi pomarzyć o podróżach, gorzej z realizacja. Ale nie narzekam, i tak jest kochany :-)

W zeszłym roku pojechaliśmy samochodem do teściów, 3k km, z dzieciakami. Tydz podróży i tydzień urlopu. Może kiedyś jeszcze to powtórzymy, ale na duzo dłużej, bo nie zdarzylismy odpocząć jak juz trzeba było wracać.

A jakie kupony wy chcialybyscie dostać na rocznice?

Btw - po urodzinach starszaka pierwszy raz nie swietowalismy rocznicy, przypomniało nam sie po tygodniu, hahaha.
 
reklama
Do góry