reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ruda,
u mnie kokos na pupe sie nie sprawdza. Za slabo izoluje. Tzn w ciagu dnia jak czesto zmieniam to jest ok, ale na noc za slaby.
Na codzien uzywam alantan plus, tez ma dobra ocene Sroki. A na odparzenia bepanthen. Ale juz sie nie robia od jakiegos czasu wiec Alantan daje rade.

Ruda, Lunera my też albo alantan plus właśnie albo Linomag oba za grosze i bardzo polecam i na odparzenia też Linomag bardzo pomógł :-)
 
reklama
Lucalew a co najsmieszniejsze to jak dziecko za duzo przybiera to tez zalecaja mm... jak ma zle kupy mm.. jak czesto chce jesc mm.. jak nie chce czesto jesc i rrzeba budzic mm.. niestety w pl koncerny prpdukujace mm organizuja konferencje nt mm dla lekarzy.. mowia o samych zaletach o wadach juz nie.. a konferencji nt kap nie ma bo kto to ma orvanizkwac skoro zarobku na tym zadnego.. do tevo bardzo duza czesc lekarzy twierdzi ze kp po pol roku to sama woda.. a bardzo duzo ludzi w lemarza jak w boga i co lekarz powie to swiete ... a ile sie naczytalam juz ehh
 
Dziękuję Wam kochane Wy moje za porady, dobre słowo i wsparcie! :* z Wami to lepiej niż z rodziną, która potrafi powiedzieć jedynie "ojej" ;)

Akuku miałam mieć wczoraj biogaie, ale...uwaga! M ZAPOMNIAŁ po nią podjechać! Ja pier...... także czeka nas dzisiaj jezdzenie po aptekach bo on już dwa razy był wysyłany i za każdym dał ciała :/
 
Ancikowa no niestety takie rzeczy pewnie zawsze bedziemy pilnowac my kobiety.. jakby mi sie niedajboze cos stalo..to nie wiem czy m by dal rade z lekamj i innymi rzeczami.. przynajmniej nie poczatkowo...
Kupcie jeszcze ten delicol jak juz bedziecie w aptece.
Jak czesto uzywasz katetera ? Pamietaj ze nie wolno zbyt czesto bo sie pupcia przgzwyczai i nie bedzie mogl sam se zalatwic a dla dzircka jest ciezko na lezaco bo musi na raz napiac brzuszek k rozluznic posladki.. grymas na twarzy nie znaczy ze boli tylko ze sie wysila ;)
 
Akuku gdyby to był tylko grymas to bym się nie martwiła, ale tu jest prężenie się, wydawanie zwierzęcych dźwięków przy tym, a w trakcie parcia nagły wrzask także chyba mu to sprawia ból bo płacze wtedy potwornie :( katetera póki co użyłam trzy razy wczoraj, w nocy i dzisiaj rano, ale widzę minimalną poprawę bo trzy pycie bączki puścił dzsiaj a wczoraj w ogóle. Kurcze a może to od fasolki po bretonsku? Zjadlam w środę wieczorem kilka łyżek...ale podobno to co jem nie powinno mieć wpływu jeżeli nie ma alergenów?
 
Anciikowa,
albo od stu milionow innych rzeczy... Jego uklad pokarmowy jest po prostu niedojrzaly jeszcze i tyle, i to sie bedzie zmieniac teraz przez kilka tygodni. Ten delicol to moze byc faktycznie dobry dla was, jesli kupy slabe robi to moze jest cos na rzeczy z laktoza. Lucynka cos pisala jeszcze o Floractin - tanszy zamiennik Biogai.
Ja zamowilam ostatnio z apteki gemini, ceny maja o niego lepsze od mojej lokalnej apteki, tylko czekalam kilka dni plus weekend, wiec na juz to nie bardzo im sie udalo. A, i maja dobra cene wklade Lansinoh 60 sztuk :-)

Lucynko,
dzieki temu ze szukalam tych siatek odpalilam starego laptopa i znalazlam zdjecia starszakow. Takze dzis nici ze spaceru, dobrze, ze rano posprzatalam bo teraz juz nic innego nie zrobie tylko bede sie w nie wpatrywac. I sa filmy z 2 porodow, jak pierwszy raz przystawiam maluchy i takie tam. A mlody to wykapany sredniak sie okazuje, w tym wieku sa identyczni.
 
Lunera hehehe cieszę się że trochę się przyczyniłam że odpalilas starego laptopa i masz teraz cudny czas wspomnień :-*

Akuku to prawda wszędzie reklamy mm zamiast doradczyn laktacyjnych.
 
Ancikowa tak jak prezenie
. Dziwieki nie sa martwiace to juz wrzask troche jest.
Mysle ze fasolka nie wiele miala z tym wspolnego. Ile maly ma ?
Probuj masaze brzuszka. Ja przy kazdym przewjjaniu dziennym masuje przyszek i przykurczam nozki.

Lunera znalazlas te siatki cebtylowe ?
Bo jak sie okazuje wywalili mnie z gr kp.. nie wiem za co ? Pewnie za swoje zdanie..ale nawet nie dostalam zadnej wjadomosci a dawno sie nie udzielalam.
 
reklama
Do góry