reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Lucynko,
Ja nic z tym robię. Czekam i obserwuje.

Suwina, miło słyszeć ze u was ok. Tez sie zastanawiałam czy Ala juz po.

U nas najlepiej bephanten działa. Ale to trzeba wypróbować na skórze.

A na czkawkę przystawienie
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy Was też tak głowy bolą? Mnie tak jak już pisałam boli codziennie od dnia porodu. Mam już dość, robiłam w środę wyniki i wszystko jest ok. Na początku myślałam że to z przemęczenia ale organizm już dawno powinien się dostosować...
 
A no i muszę się wygadac. Mój mąż praktycznie co wieczór piwkuje (1-2 piwa) niby nie dużo ale mnie to denerwuje. Znowu się zwachal z moim bratem i wysrac się bez niego nie może! Już mu dzisiaj powiedziałam ze jeszcze tylko brakuje żebym ich nakryla na "bzykaniu". No mam już po prostu dość!
 
Fioleczka,
Nie mam pojęcia o co chodzi z tym bólem głowy... Może nie tylko brak snu ale cos w diecie? Albo za mało ruchu, powietrza?
Albo odciągnij mleczko, zostaw mężowi Zosie na wieczór i połóż sie któregoś dnia wcześniej, zeby odpocząć.
 
Czy Wasze maluchy też męczy czkawka? Nam się zdarza kilka razy dziennie i wtedy nie wiem jak mu pomóc żeby go nie męczyło bo nie wiem skąd ta czkawka.. Macie jakieś pomysły?

Suwina czkawke też mamy już od urodzenia i to normalne i mnie położna powiedziała że można dać jeszcze cyca lub położyć na ramię jak do odbicia i tak jak Panikara pisze to dziecko nie męczy to niedojrzaly układ oddechowy jak dobrze pamiętam
 
Fioleczka ty mialas zzo przy porodzie? Bo czasem od tego sa takie bole.

Nam dzisiaj dzien nawet ladnie uplyna. Mlody dosyc duzo spal w dzien ale miedzy drzemkami troche marudny. Na szcEscie po poludniu byl bardzo spokojny. Bylismy na spacerze na deptaku nad morzem i caly czas grzecznie w wozeczku lezal. Nawet chwile przysnal.
Dzisiaj go nie kapalismy, zrobilam mu tylko wieczorna toalete i bardzo szybko zasnal bo o 20.30 i zastanawiam sie czy za chwile sie nie obudzi. I znowu zacznie sie z nim jazda.

Wczoraj troche marudzil ale zasnal o 21.30 i spal do 24 czyli tak jakbym chciala zeby zawsze bylo. Tzn zeby ten sen po kapieli byl dlugi a nie 30to minutowy.
 
U nas raz lepiej a raz gorzej... Z przewaga tego lepiej. Jutro jedziemy na paszport z małym. 3h w samochodzie. Kurczę nie wiem jak to będzie i trochę sie boje ale wyjścia nie ma.

Postanowiłam, ze będę kapać dzieci wczesniej zeby mieć więcej czasu dla siebie wieczorami. Dzisiaj nawet poszło sprawnie. Dzieciaczki już śpią i zaczynam ogarniać chatkę...
 
reklama
Amor,
Dacie rade!
U nas dzieciaki w łóżkach juz o 20. A rodzice o 21, hahaha!

Cinamona,
Narobilas mi ochoty na taki spacer deptakiem nad morzem ... A tu do przyszłych wakacji trzeba poczekac. Ale może niedługo zaczniemy śmigać do parku naszego, tam mamy stawy i kaczuszki :-)

Blerka,
Jak u was? Debridat cos pomaga? Czy za wcześnie zeby powiedzieć?
 
Do góry