reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

A ja wam zycze dziewczynki w dwupaku zebysci do konca tygodnia wszystkie sie rozpakowaly!!!!

Udalo mi sie znalezc blizsze terminy na usg i wizyte do specjalisty[emoji3] usg juz w srode a 9tego specjalista.
Tak wiec w przyszlym tygodniu powinnam juz cos wiedziec
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pędzikiem wskakuje na forum zobaczyć co słychać .... gratuluje nowym rozpakowanym mamusiom :))))))))))))))

Tym w 2 paku życzę cierpliwości, ale przede wszystkim szybkiego i szczęśliwego rozwiązania :*

Widzę,że każda ma jakieś perypetię z maleństwem. My też byliśmy dziś u pediatry bo mały charczał i mż się strasznie przestraszył, dodatkowo jest cały dzień bardzo rozpalony. Okazało się że charczenie niby normalne bo krtań nieukształtowana, a rozpalony najprawdopodobniej z gorączki na dworze.

Jak sie czujecie mamuśki?
 
Dziewczyny w dwupaku trzymam kciuki oby już jak najkrócej!&&&&
Cinamona mam nadzieję, że okaże się, że to nic poważnego [emoji8]
U nas wysypka od wczoraj na buzi i dziś już też nóżki i rączki. Reszta ok. Nie wiemy co to i od czego. [emoji26] ImageUploadedByForum BabyBoom1441034736.066518.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1441034744.446871.jpg Mały prawie całą noc przespał, a teraz tylko by na cycku wisiał i spać nie chce. Tylko próbuję go odłożyć to marudzi [emoji19]
Zostawiłam dziś pierwszy raz m z młodym na 1 h 20 min nakarmionego po uszy i poszłam do fryzjera bo miałam już strasznie długie i zniszczone włosy, które mi bardzo przeszkadzały. Niestety po godzinie zadzwonił m żebym wracała bo nie może go uspokoić. Okazało się że chce pierś. I tak wróciłam przed 15 i od tamtej pory ciągle pierś. Ileż można!?!
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441034736.066518.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441034736.066518.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 49
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441034744.446871.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441034744.446871.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 50
Zuzzi potowki ? Mi jeszcze w szpitalu mowili ze te krostki sa reakcja skory dziecka na to vo go teraz otacza :):)
Moze to byc tez z hormonow. W sensie pozbywa sie hormonow.
Karmvie sie na zdrowie ;) zaufaj Aleksowi ;)

Odebralam dzieci i zjedlismy obiad. Zrobilismy lekcje. Chlopcy na dworze przed domem, Ala spi, Emil sie bawi.. chwila spokoju ;)
 
Ja mam dzisiaj dziecko śpiocha. Tzn. je dość często, ale zjada trochę, puste minut i usypia.
Zuzzi,a nie myślisz, żeby odciągnąć o zostawić m z małym i mleczkiem? U nas pierwszy raz też była histeria, ale poradzili sobie i jak wróciłam, to razem usypiali. Chociaż czułam się okropnie, jak pierwszy raz zostali i wiedziałam, że jest płacz, to teraz cieszę się, że mam te chwile odpoczynku i za każdym razem jest lepiej. Dzisiaj też pójdę na zakupy bez małej. My ma razie nie używany butelki, tylko strzykawki i to im wychodzi całkiem nieźle.
 
Panikara właśnie z cyckiem to też podejrzewam że potrzebuje pić bo upał.
Akuku też słyszałam o alergii "na życie". Ale to tylko na buzi, rękach i nogach i mam wrażenie, że to przez kontakt z naszymi ubraniami wybranymi w normalnym proszku.
Jlnx jakbym szła na dłużej to na pewno bym tak zrobiła, ale poszłam tylko do osiedlowego fryzjera. To było nie całe półtorej godziny po wcześniejszym nakarmieniu po korek. Na dłuższe wyjścia zamówiłam już taki specjalny kubeczek. Na razie chcę uniknąć butli.
Moja mama doradziła mi na tą wysypkę kąpiel w mące ziemniaczanej, albo do pediatry. Ale nasza przychodnia lada chwila będzie zamknięta. Wizytę mamy na środę.
 
Zuzzi ja od poczatku rzeczy mlodej piore w zwyklym proszku, malp tego - razem z naszymi l. I jedyne co ma to potowki od goraca :p
Fantastyczna trojko, prosimy o rozpakowywanie sie!! :D
 
reklama
Dziewczyny jak u Was z krwawieniem? Ja wczoraj już prawie wcale nie krwawiłam i myślałam, ze to pożegnanie z podpaskami. A dzisiaj poczułam sie gorzej... Najpierw brzuch mnie bolał a potem zrobiłam sie senna. Gdy wstałam po dwóch godzinach snu to po nogach mi krew ze skrzepami poleciała. Taka śmierdząca krew:( któraś z Was tak miała??
 
Do góry