reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

yoohoosek dziwna kobieta przecież wiadomo że facet też chce zobaczyć SWOJE dziecko. Przecież nie bierzesz jakiegoś przypadkowego gościa z poczekalni tylko swojego faceta i ojca dziecka. No nie wiem ja na jego miejscu poczuła bym się pominięta i urażona za jaj zachowanie.
cinamona oj to nie ciekawie człowiek tu się nastawia coś planuje a tu ci zlikwidują dział i martw się teraz człowieku:no:
natka24 korzystaj póki możesz! I zbieraj siły na później gdy już się dziecko urodzi. OO i gratuluję powodzenie na froncie!! :-D:-D AGENTKO 007.. JEJ żadnych badań ci nie zleciła no co za konował! i to prywatnie szok!
 
reklama
Witam was jako nowa sierpniowa mamuśka.
Do tej pory trochę was podczytywałam, ale postanowiłam się w końcu przedstawic bo już mam więcej siły na to.
Termin mam na 3 sierpnia. Wczoraj byłam na usg- moja fasolka pieknie rosnie i ma już całe 3,5 cm.

Poczatek był cieżki bo mimo że nie wymiotuję to mam non stop mdłości i zawroty głowy.
Mam już jednego wyjątkowego łobuza Igora. Ma obecnie 2,5 roku.
To drugie maleństwo kompletnie nieplanowane i efekt wpadki ale takiej że sama nie wiem kiedy to się stało i jak to możliwe :-).
Ciesze się jednak że Igi będzie miał rodzeństwo ale jestem przerażona tym jak sobie dam radę z dwójką.
Znam sie już tu z jedną mamuśką Pupui. Byłyśmy lipcówkami 2012 a teraz będziemy razem sierpniówkami.

Pisałyście tu o wadze w ciąży. Ja poprzednią ciąże zaczynałam z waga 68 kilo przy wzroscie 164 cm. Przytyłam 12 kilo ale dzień po porodzie już tego nie było.
Za to przerosło mnie macierzyństwo i chyba dopadła depresja z powodu mojego wiecznie krzyczącego łobuza że w pół roku przytyłam 15 kilo.
Jak sie wzięłam teraz w garść i zaczełam ćwiczyć i dbać o to co jem to okazało się że jestem w ciąży. No i teraz zaczynam ciążę z wagą 82 kilo i wyglądam jak w 6 miesiacu w poprzedniej. Ale tym razem obiecałam sobie że po porodzie szybko się wezmę za siebie i nie dam się żadnym baby bluesom.

Pupui na przeziębienie mi pomógł ostatnio imbir. Łyżeczkę startego imbiru zalewasz wrzątkiem, trochę musi to postać, potem dodajesz miód i taką miksturkę ja wypijałam 2 razy dziennie. Do tego piłam wapno.

Natka 24 a nie pracujesz może w jakimś banku. :) Bo ja własnie z tych samych powodów co ty poszłam na l4, no pomijając mega mdłości.
 
kopfer - ja zajmuję się pisemnym rozpatrywaniem reklamacji w sieci telekomunikacyjnej :D ale czasami muszę zadzownić, a że zajmuję sie echnicznymi zagadnieniami to prawie wszystko jest niezasadne - także się okazywało potem, że 40 min ktoś na mnie się wydzierał :p postanowiłam więc sobie darować... :p


ja jak na razie waże tyle co przed ciążą czyli 109 kg żywej wagi :p mam nadzieję, że szybko zjadę po ciąży. Mam przytyć max 12 kg czego sobie nie wyobrażam na chwilę obecną ;/ to będę w dniu porodu ważyć 120???? jak czołg normalnie ... no ale coż to moja wina :p


a z tą lekarką to nadal nie wierze, że sie udalo!!! :D
 
Dziewczyny sorry za takie pytanie ale czy też z was tak leci śluz? Ja caly dzień na wkladkach musze byc. I za kazdym razem jak idę do toalety to pełno tego na papierze mam
 
Z tym śluzem mam to samo :)
Dziewczyny powiedzcie mi czy któraś z Was miała/stosowała detektor tętna dzidziolka ? Bo właśnie się rozglądam na ebayu ale jest tego multum i sama nie wiem który kupić. Któraś ma jakieś opinie ?
 
reklama
Beata88 u mnie tez mokro.

Goosiak16 ja miałam w pierwszej ciąży ale to sobie kupilam pod koniec bardziej ale nie pamiętam jakiej firmy ale taki tylko co słychać serduszko a nie taki co pokazuje tętno.

A teraz nie wiem czy będę kupować, zobaczymy
 
Do góry