reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Blerka, moja Lena też tak ma. To chyba jakiś etap rozwoju. Bo i kupki faktycznie rzadziej są. Przedwczoraj byk masakryczny wieczór, wczoraj trochę lepiej.
Byliśmy dzisiaj u pediatry po skierowania na usg główki i do ortopedy, Młoda została zważona i jak w czwartek ważyła 3600 to dzisiaj już 3900! Kto by pomyślał, że taka dojna jestem:p A wczoraj mialam dyskusję z mężem, że chyba nie trzeba jej budzić co 3 godziny na karmienie, a on powiedział, że skoro położna tak mówiła, to tak ma być, bo on boi się, że niedożywiona będzie. To dzisiaj ma odpowiedź :p i pani doktor pozwoliła spać jej ciągiem 5 godzin. Co prawda póki co, spała maksymalnie 4 godziny, ale chłop nie będzie mi już marudził :)
Dobra, dziecko śpi, chyba uda się odkurzyć mieszkanie:)
 
reklama
Blerko u nas tez bylo i nadal czasam jest takie prezenie - co u nas dziala- klade malego na sobie brzuszek do brzucha i poklepuje go po pupce- oprocz tego stosujemy bio gaje i Lefaxin ( simethicon)

Bylismy na bilansie miesiecznym dZiecka i maly wazy 4390 ( po urodzeniu 3150) i mierzy 57 cm ( mial 48 cm)
 
Ostatnia edycja:
:nerd:Martuszka, te plamy sa caly czas?
wspolczuje :(
laktoza daje inne objawy. Kupa jest zielona, cuchnąca. Pienista i strzelajaca.
to nie to.
ograniczaj nabiał, białko może powodować takie atrakcje.
delikol jeszcze ponoć dobrze działa zamiast espumisanu.

cinamona, no właśnie mnie bolą nie tylko przy 2, ale jak chodzę, leżę czy siedzę tez.

Czy któraś z was NIE szczepią po porodzie?
 
Ja już po usg. Długo i dokładnie mnie doktor badał i miał nowoczesną maszynę więc fajnie. Tak w skrócie: mały ma jakiś zastój w nerce i wodniaki w jąderkach. Średnio mi to doktor wytłumaczył tylko powiedział żeby zbadać po urodzeniu. Resztę macie na zdjęciach bo jestem w terenie i nie mam się jak rozpisać. Wnioski? Dupa ze mnie nie matka! A czemu? Bo z tego wszystkiego najbardziej przejęłam się wagą... 4212 g.... [emoji33][emoji44][emoji27] ImageUploadedByForum BabyBoom1439906904.488070.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1439906919.770947.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1439906904.488070.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1439906904.488070.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 70
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1439906919.770947.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1439906919.770947.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 60
A! I jeszcze powiedział, że rozwiązanie do kilku dni, ale nawet i w ciągu kilkunastu godzin. Mówiłam mu o tych bezbolesnych skurczach i kazał jechać na ktg. Za godzinę wizyta u GP to się może dowiem czegoś więcej. Moja mama już panikę sieje że jak on taki duży to że powinnam mieć skierowanie na CC...
 
reklama
Ależ te Wasze bobasy rosną! I choć są już tak długo na świecie to nadal lżejsze i mniejsze niż mój bobas, który jeszcze nie wyszedł :O

Zuzzi no to widzę, że obie urodzimy smoki duże! Bardzo dobrze, że tym się przejęłaś najbardziej, bo zastój w nerkach zapewne wynikał z nieoproznionego pęcherza = wyzszego cisnienia w nerkach (u mnie ostatnio dr wykryl to samo), a wodniaki zanikną o czym pisały dzisiaj dziewczyny. Nie ma co martwić się na zapas!
 
Do góry