reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Cześć dziewczyny:-)

Lili najlepszego :-*

Gratuluję wszystkim mamusiom które już tulą swoje dzieciaczki :-*

Tak Was czytam i cieszę się że ja mam już to oczekiwanie za sobą :-D za to życzę każdej z Was szybkiego (oprócz Panikary, która twardo czeka na swój termin:-D) i lekkiego rozwiązania :-)

Dla mnie dwa dni przed porodem pobolewał brzuch jak na okres a rano dwukrotnie chlupnęło wodami, ale nie w takich filmowych ilościach :-) pierwszy raz myślałam że popuścilam ale było to bezzapachowe, za drugim razem poleciało więcej i to nie były czyste wody tylko delikatnie podchodzące śluzem i później dopiero po chyba 5 godzinach zaczęły się saczyc ponownie.

Nasz Tymon jutro skończy dwa tygodnie a ja mam wrażenie że jest z nami od dawna :-) jest po prostu cudowny, jedyne co to jeszcze czasem doskwiera mu brzuszek to trochę popłacze a poza tym to kochany szkrabik. Codziennie rano i popołudniu ma 2-3 godzinną przerwę w spaniu i mamy czas na cycuszenie i przytulanki:-) wczoraj niesamowicie nas wystraszył bo się zaksztusił do tego stopnia że oddech tracił ale udało się opanować sytuację i po wszystkim nie mogłam go odłożyć do łóżeczka jak się przytulił biedaczek...

Na bieżąco staram się Was podczytywać więc jak zajrzę jutro to mam nadzieję że urodzi się kolejne sierpniowe dzieciątko :-)
 
reklama
Akuku modlę sie o nasz wspólny porod i może byc on nawet już tego 13go;) co Ty na to.

Co do tresury mojej małej to podejrzewam, że im chodzi o to ze za każdym razem zwracam uwagę by mówiła "dziękuje" jak coś dostanie i zeby "poprosiła" gdy czegoś chce. Moje dziecko ma 3 lata i wymagam by mówiło "dzien dobry" itd... Osoby które twierdza, ze tresuje dzieci same maja dzieci 16 i 18 lat. Tym dziecia slowa "dziękuje", "dzien dobry" i "proszę" sa obce. W ogóle jak gdzieś jesteśmy to staram sie by mała była grzeczna i upominam by uważała. W swoim domu wiadomo może więcej:)

Dziewczyny przepraszam, ze Was zanudzam moimi problemami rodzinnymi. Ja wiem, ze to nawet sie nie nadaje na forum przedporodowe gdzie wszyscy poruszają problemy ciążowe a ja jedna ciagle gadam o rodzinie. Naprawdę nie mam komu sie wygadać;( moja mama mówi bym miała ich gdzieś, ale naprawdę jest mi trudno gdy ktoś bezprzerwy gada o mnie bzdury. To nie do pomyślenia jest i naprawdę to jest jak nękanie! Gdyby np. Moj M. do Polski z mała pojechał na wakacje to nikt z mojej rodziny by nie wymagał od niego by ich odwiedzał i nikt by nie miał pretensji. Gdy ja jadę z mała na wakacje to dosłownie cały czas mojego M. rodzina sie interesuje co robię itd. Oni komentują wszystko... Obgadują ze do znajomych chodzę zamiast do nich. Itd... Boże jak można sie tak cudzym życiem interesować? Mi sie wydaje ze oni sie poprostu uwzięli na mnie i teraz cokolwiek bym zrobiła to będę ta zła.

Koniec o tej chorej rodzinie. Już Was męczyć nie będę.

Ci do tematu porodowego to u mnie bez zmian. Mały kopie jakby wcale nie zamierzał nigdy wychodzić.
 
Byłam u ginekologa - łożysko dopiero z 2 stopnia na 3 wchodzi. Według lekarki mamy jeszcze czas. Dzisiaj znowu miałam skurcze ale jakos się nie rozwijaja :p

Ewentualnie wywoływanie dopiero na 9-10 dzień po terminie czyli18-19 sierpnia 2015 chyba, ze bedzie bezposrednie zagrozenie dla mnie lub Poli.

W piatek mam do szpitala pojechac na KTG

N
 
Blerko moj synek dopiero teraz otwiera oczy- pierwsze 2 tyg mial prawie caly czas zamkniete lub takie szpareczki.

Lilija Sto lat!!!

Zuzzi gratuluje- super ze bedziecie mieli dzieci tak zblizone wiekiem

Co do gosci to u nas prawie codziennie ktos jest - duzo ludzi z pracy chce nas odwiedzic - mielismy juz chyba z 8 rodzin, dzisiaj kolezanka singielka wpadla, a przedtem Jasiek mial 3 kolegow z mamami- ja lubie wizyty ale jestem juz nimi zmeczona- caly czas musze cos piec zeby gosci poczestowac i musze tak wylicZyx karmienie zeby maly byl nakarmiony bo jakos nie lubie przepraszac wszystkich I karmic w trakcie . We wrzesniu przylatuje tata mojego S na tydzien a w pazdzierniku mama tez na tydzien- to tez bedzie ciekawe i chyba dosyc meczace bo bede mieszkac u nas
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny bo prawda taka ze zadna z nas nie czuje porodu wczesniej... ja za kazdym razem czekam a przed zadnym porofem nie czulam ze sie zacznie.. zaczynalo sie i tyle..

Amor ja ze wzgledu na to ze mi sie porody zaczynaly w nocy to zawsze jak sie budze w nocy to jestem zla ze to nie dzis.. i do tego sni mi sie ze albo krwawie albo mam skurcze..albo wody odchodza..ahh

Lilija ja tez mam dobry humor jak mysle ze sie rozkreca.. ale juz doprowadzaja mnie skurcze do szalu.. jak do piatku nie urodze to bede blagac polozna o wywolywanie ! Serio.. a jak nie to niech cc robia bo ja mam fizycznie i psychicznie dosc.. nie bede miala sily rodzic !

Kruszka co za konowal z tego gina.. jak widac ze pepowina owiniete a on sn kaze rodzic.. dupek!
Jak tu pytalam czy widac na usg gdzie pepowina czy nie przy szyji to powiedziala ze nie moze tego sprawdzic eh..

Lunera ja energii nie mam ale jakies poczucie ze musi byc czysto w domu haha
Ja mam panele i wszystkie syfy pod kanapy wchodza.. odsunelam je i odkurzalam i pomylam..
A odkurzalam pod kanapami ile niecaly tydzien temu.. takze tam sie szybko zbiera.

Amor dobrze robisz ze uczysz mala grzecznego zachowania.. ja tez ucze a i tak czesto zapominaja..wiec niech zapmaietaja chociaz 20% tego czego uczymy to i tak bedzie dobrze..

I dobrze ze piszesz o problemach ;) jakie by nie byly
. Nie musimy tu tylko ciazy gadac bo ilez mozna. ;)

Alez mnie moj starszak wyprowadzil z rownowagi.. ja juz polecialam zr slownictwem po calosci ! Noe bede przytaczac bobjezyk wiednie.. eh ;(

Prosze by poszedl umyc zeby..to poszedl do pokoju..Viki chcial wejsc a on go nie chcial wpiscic i przytrzasnal mu palce! No myslalam ze go rozszarpie...
Mam wrazenie ze zebral ze mnie i z m najgorsze nasze cechy i ostatnio tylko je pokazuje !
Nie mam cierpliwosci naprawde... ile razy mozna prosic by sie ubral..zjadl itd.. i zawsze ma 1000 rzeczy do powiedzenia..
Ostatnio cwaniak zaczal mowic ze to my go nauczylismy takiego zachowania !
Ja nie wiem czy to jakis bunt czy co ?
 
dziewczyny, wracajac tematem do planowanej cc. nie biore jej pod uwage, ale nie zawsze trzeba zalatwiac na lewo jakies dokumenty od lekarza, zeby to zalatwic.
poprosilam mojego dziadka, ktory jest radnym w moim miescie o pomoc w szpitalu z racji tego, ze o znieczulenie zzo bardzo u nas ostatnio ciezko. wiec spotkalam sje z panem ordynatorem zeby wszystko omowic a on mnie z zaskoxzenia czy boje sie sn to wtedy mozna zrobic cc, ot takie zdziwko.
 
reklama
Do góry