reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Newsy od magdusi:

Rodzic nie rodze ale jak lezalam na plecach to mialak skurcze na 70 [emoji2] dostalam witamine c w kroplowce i tetno sie unormowalo. Wczesniej bylo na jednej linii i w ogole sie nie chciala ruszac nawet na zaczepki nie reagowala a zjadlam slodkie i zmienialam pozycje i nic... takze teraz niby jest ok ale zostaje na obserwacjbo lekarz sie przejmuje ze terminy rozbiezne bo z om mialam na 30.07 no i xe tamta strata i woli na zimne dmuchac. Wieczorem bedzie obchod to moze sie dowiem wiecej. Pozdrow dziolszki i jesli ktoras nam urodzila to pogratuluj w moim imieniu [emoji8]

Zatem gratuluje jinx!!
I pozdrawiam lumpry z bb [emoji16][emoji12][emoji12]
 
Kaja urodziła się i 11:56, szybko poszło, opiszę późniejszczegóły. Położna nie wierzyła, że tu już 2 faza. Płaczek jest, ale jak wisi na cycu, to jest ok, więc tak prawie non stop na cycu. 3110, chyba 54 cm.

Jinx gratuluję ale super. Zazdroszczę szybkiego porodu :-)
Odpoczywaj i nabieraj sił z Kaja :-*
 
Jlnx gratuluję ślicznej córeczki :)
Super, że szybko poszło.

A ja dziś poskakałam na piłeczce, pokręciłam biodrami to może coś to da i jak pójdę 18 na wizytę to powie mi lekarz że rodzę. mam nadzieję, albo że wyjdzie wcześniej :)
 
reklama
Jinx,
gratulacje!!!!!!! Kaja sliczna jest i chyba podobna do mamusi, co? Porod ekspresowy, wiec zycze, zebys teraz ekspresowo dochodzila do siebie.

Luca,
to czekamy z toba.

Magdus,
moze w takim razie cos sie ruszy albo ci pomoga :tak: W koncy brakuje nam pary do Jinx, a do polnocy jest troche czasu
 
Do góry