reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Jinx, lecisz !!! Aaaaaaaaaaa [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Mała kaja zaraz bedzie z nami [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Oby cię nie bolało mocno kochana. Jestes juz bliżej niż dalej! Tralalalalaa
[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
Natka, Lucere, ewelinka kciuki żeby ktg coś pokazało [emoji4]
Lunera kciuki za wizytę i postęp [emoji4]
Jlnx czyli może jednak Agrykola zadziałała [emoji16] Powodzenia!
O dżizus Anney! Ale historia. Mam nadzieję, że już się to nie powtórzy. Zdrówka [emoji8]
Magdus, ale może jednak lepiej żeby Cię wzięli na obserwację skoro lekarz uważa to za słuszne?
 
JInx kciuki ! Może Madzia dziś do pary ? ;) A na przyczepkę na trzeciego (bo u nas i tak się rodzi :p) Lucalew ;)

Głowa do góry dziewczyny :*
 
My wczoraj byliśmy w kinie i powiem Wam, że już się chyba nie nadaję na tak długie siedzenie w jednej pozycji. Za to pod koniec filmu miałam jakiś skurcz, który trwał z 20 min. Nie zaobserwowałam przerw. Tak jakby jeden długi z twardym brzuchem i raz bolało, a raz prawie nie. Nie wiem co to. Do tego nad ranem obudził mnie ból podbrzusza, ale nie jak na okres tylko po prostu ból. No i później jeszcze miałam taki mega ból z prawej strony jakby mnie szarpal jajnik.
A tak to nic się nie dzieje [emoji4]
 
Wchodzę co chwilkę sprawdzić czy jinx jyz po wszystkim ,)



Dziewczyny, to coś u mnie jest od mleka. Od nawału.
Jesli sie powtorzy wtedy mam wziąć leku, ktore mi zapisali i absolutnie nie mam doprowadzić do wychłodzenie piersi, po prysznicu ciepłym w ręcznik i ubierać.
 
reklama
Do góry