reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Panikara - bardzo szybko, tym bardziej ze to drugie cc, ale gin powiedziała, że jeszcze dwa dni powinnam być w szpitalu i mam w domu leżeć. Przez te upały na oddziale było nie do wytrzymania, a poza tym rodzących na potęgę ;) oddział pełny. W jednym dniu wpisali nas 7.
 
Anney - ja miałam tak w pierwszej ciąży jak dostałam nawalu. Drgawki, temperatura, poty zimne,,nie dało się mnie uspokoić. Dostałam na to w szpitalu paracetamol i po kilkudziesięciu minutach przeszło. Teraz też na to czekałam, ale się obyło bez jak narazie ;)
 
Ewelinka, bardzo dobrze rozumiem twój strach i te bym poprosiła lekarza chociaż o masaz szyjki. Oby coś ruszyło.
 
Jinx dawaj!!!
Chyba szybko pojdzie. Tego wlasnie co zycze[emoji3]

Czyli te drgawki to jednak od nawalu. Matko, na zawal mozna zejsc przez to.
I do tego na czwarty dzien mowicie.
Ja na czwarty dzien to depreche miala przez te glupie hormony. Ale wyglafa na to ze chyba tym razem deprecha mnie ominie bo naprawde super sie czuje.

I zwazylam sie dzisiaj. Do mojej normalnej wagi brakuje mi tylko -4 kg[emoji3] a jestem tydzien po porodzie[emoji3][emoji3][emoji3]

Jednak dupa jeszcze nie zaczela tracic i w moje zeszloroczne spodenki letnie sie nie mieszcze. Na szczescie mam dwie pary krotkich spodenek ktore byly na mnie za duze i nosilam je latem w ciazy z Maja i na teraz sa ok[emoji3]. Wiec nie chodze z gola dupa[emoji12]
 
Jinx, Luca kciuki sa...
Ja wlasnie jestem do przyjecia. .. lezalam pod ktg godzine, mala sie w ogole nie ruszala i tetno dalej zawezone. Zatrzymuja mnie na obserwacje.... zobaczymy co dalej bedzie... nie wiem kiedy sie odezwe bo nie sism jak sie net moj tutaj zachowa. E ch jestem zla i boje sie o mloda i chce zeby juz bylo po wszystkim :(


Trzymam kciuki za Was Dziewczynki!!!!!! Dobrze, że będziesz pod opieką.
 
Magdus, zawężone czyli nie ma żadnych skoków tak?
Jesli tak to u nas było to salonu wtedy kładli mnie na boku, zeby jakakolwiek reakcja była, cukier podawali, mała zdrowymi serduszko ma zdrowe, wiec dobrze ze jestes kochana w szpitalu. Lepiej tak.
 
reklama
Jlnx kciuki trzymam &&& czyżby dzisiaj ?
Magduś melduj w miarę możliwości, dobrze że jesteś w szpitalu bo najważniejsze zdrowie dzidziusia a może faktycznie wywołają i już dziś będziesz Liwcię tuliła.
 
Do góry