reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
zabierz ten dziwny bol!
kurcze nie wiem czy ktoras z Was tak miala. to sa takie bole jak skurcze ale w takim dzikim miejscu, ze wstac nie moge :(
 
to raczej na skurcz nie bardzo, prędzej dziecko na coś uciska. Obserwuj bo jak będzie bardzo silnie i powtarzające się to może znaczyć że coś niepokojącego się dzieje.
 
Blerka trzymamy za Ciebie- zeby wszystko poszlo szybko i jak najlatwiej.
Tak przypominam sobie zdjecie Blerki z lodami I chce dodac ze ja godz przed odejsciem wod zzarlam cala miche lodow....
 
Anney dzieki za info :)) Blerka, zaciskaj zęby i przyyyyyyyyyyyyyj!! :)))

Zuzagk, pozaczepiaj małego, zwab go na inną stronę brzucha. Może na coś naciska.
 
no wlasnie, obawiam sie ze po prostu wreszcie zaczelam czuc ciaze. lepiej pozno niz wcale :)

zibaczymy jak sie sytuacja rozwinie, mam nadzieje, ze to wszystko to nie jest tylko moje widzimisie :)
 
reklama
Przeszłam dzisiaj cale miasto - wydałam sporo kasy na wyprzedazach :-D

upal, siostra i mama padły - a ja co? nawet pol skurczyku nie mam!

ja sie chyba corki nie doczekam :-D
 
Do góry